Як зробити собачий светр


Одяг для собак придбала небувалу популярність. Ви можете купити для свого собаки одяг практично будь-якого стилю в зоомагазині або онлайн. Але якщо ви не хочете платити великі гроші за вигадливу одяг, зробіть своїй собаці светр зі шкарпетки без п'яти, це нескладно. До того ж, собаці буде тепло взимку, так як шкарпетки без п'яти будуть щільно облягати тулуб, не дозволяючи холодному повітрю забратися під тканину. Розберіть свій ящик для шкарпеток, позбудьтеся всіх старих шкарпеток і зробіть своєму собаці новий гардероб.

1.


Виміряйте довжину тіла свого вихованця від лопаток до стегнових кісток. Це потрібно тільки для того, щоб вибрати носок достатньої довжини.

2.


Знайдіть носок відповідного розміру. Наприклад, маленьким собакам підійдуть розміри, відповідні розмірам взуття 35-41. Крупним собакам знадобляться шкарпетки розміру, відповідного розмірами взуття 41-43. Виріжте ножицями циліндр необхідної довжини з середини носка. Якщо носок зшитий за формою ступні, не використовуйте цю частину.

3.

Одягніть вирізаний циліндр на собаку. Примітка: це легше зробити, якщо спочатку натягнути шкарпетку на задню частину тварини.

4.

Проріжте два невеликі отвори ближче до верхівки носка (для передніх лап).
{LikeAndRead}

5.

Всуньте передні лапи собаки в отвори.
{/LikeAndRead}