Як зробити так, щоб ваша собака перестала смердіти


Ваш солодкий щеночек погано пахне, що б ви не робили? Мій пахне. У мене дуже гарненький і симпатичний маленький йорк. Я пристрасно люблю її, але вона смердить! Вже через кілька годин після купання вона знову набуває свій природний запах. Я витратила купу грошей на різні шампуні, але нічого не допомагало. Якщо ви любите свого цуценятко, але ненавидите його запах, ця стаття для вас.

1.


Будь-який дитячий шампунь "без сліз" спрацює, а це те, що треба! Так як у мене маленька собачка, я купаю її на кухні в раковині. Якщо собака велика, то потрібна вже ціла ванна. Зробіть для неї ванну з бульбашками. Додайте у воду трохи дитячого шампуню, щоб зробити бульбашки. Трохи шампуню зможе забезпечити довгий ефект! Додайте побільше харчової соди у воду. Добре перемішайте.

2.


Перевіривши воду і переконавшись, що вона не гаряча, поставте собаку в ванну. Дайте їй промокнути наскрізь. Помасажуйте її і дайте відчути себе комфортно. Не лякайте тварина. Дайте їй відчути себе розслаблено, так, як ви себе почуваєте, коли приймаєте ванну!

3.

Ретельно вимийте собаку тільки з дитячим шампунем. Акуратніше з областю навколо очей. Просто мийте її з голови до ніг. Поки купаєте пса, не зводьте воду.

4.

Після ретельного миття собаки воду можна спустити. Сполосніть цуценя дуже добре! Дуже важливо змити з нього все, особливо в області "пахв"! Обполіскувати, обполіскувати і обполіскувати якомога ретельніше!
{LikeAndRead}

5.

Тепер насухо витріть цуценя і відчуєте свіжість! Як і у людей, у собак є шкірні виділення! Важливо також, чим ви годуєте собаку. Думали про це? Якщо ви будете щодня є тільки часник, як ви будете пахнути? Сода виступає в ролі нейтралізатора запаху тіла. Може пройти якийсь час, але з моїм собакою даний метод працює! Він, до речі набагато дешевше, ніж застосування дорогих шампунів з магазину. Приємного купання!{/LikeAndRead}