Як зробити так, щоб ваша собака перестала гавкати


Якщо ви тримаєте собаку або кілька собак, ви напевно знаєте, що деякі з них тихі, інші - не дуже. Ця стаття допоможе вам заспокоїти разлаявшуюся собаку.

1.


Щоб виробити у собаки звичку, знадобиться 30 днів. Собака гавкає за звичкою і щоб відучити її від цього, потрібно ввести сувору дисципліну, яка буде потрібно і від вас. Так що будьте уважні і зупиняйте собаку щоразу, коли вона починає гавкати в будинку.

2.


Не потрібно бити собаку або лаяти її, собакам властиво гавкати, але ви можете контролювати цей процес. Тепер потрібно зробити так, щоб ваша собака однозначно зрозуміла, що добре, а що погано.

3.

Ця методика хороша для будь-яких видів дресирувань, але ми застосуємо її для своїх цілей - щоб відучити собаку гавкати. Якщо ваша собака гавкає в недозволений час кілька разів поспіль, саме час змінити її поведінку. Візьміть пульверизатор, і коли собака почне гавкати, окропити її ніс і почніть свистіти якомога голосніше.

Краще якщо ви будете використовувати свист, а не говорити, бо тоді ваш голос буде асоціюватися у собаки з негативним досвідом, і це принесе більше шкоди, ніж користі.

** Якщо ви не вмієте свистіти, промовте різкий уривчастий звук, але не своїм звичайним голосом **

4.

Якщо собака вчинила так, як вам потрібно, почастуєте її ласощами.

** Давайте собаці ласощі тільки щоб винагородити її за правильну поведінку і ні з якоїсь іншої причини ***
{/LikeAndRead}