Як зробити, щоб собака не розчісувала себе


Ваша собака постійно свербить, щось викусивает в шерсті, вилизується? На це може бути дуже багато причин, але, тим не менш, є кілька простих способів усунути цю проблему.

1.


Купайте собаку раз на тиждень. Щодня додавайте в їжу капсули з риб'ячим жиром. Дослідження показали, що регулярне вживання цього вітаміну живить шкіру і робить шерсть здоровіше. Шампунь, яким ви користуєтеся, повинен підходити для чутливої шкіри і мати противопаразитарное дію.

2.


Не можете дочекатися, коли риб'ячий жир почне діяти? Разом з капсулами риб'ячого жиру почніть давати ліки від алергії для людей. Багато хто з них підходять для тварин, треба лише підібрати дозування. Проконсультуйтеся з вашим ветеринаром, він порадить, що і в яких дозах підійде вашому вихованцеві.

3.

Мій останній рада - загляньте у вуха вашого вихованця. Вони виглядають не особливо чистими? Коли у собаки у вухах багато бруду, воскоподібні виділень та інших частинок, вони починають розчісувати все: від голови і до кінчиків лап. У будь-якому зоомагазині або ветеринарній аптеці можна купити спеціальний засіб для вух. Цей розчин розм'якшує бруд та воскоподібні виділення. Ця процедура дуже ефективна і може проводитися два - три рази на тиждень.{/LikeAndRead}