Як зберегти шкіру і шерсть собаки здорової


Якщо у вас є собака, то ви, в будь-якому випадку, зіткнетеся з такими проблемами шкіри як сухість та лущення, собача висип / фурункули і шкірний лейшманіоз. Ця стаття описує деякі кроки, які можуть допомогти власникам собак скоротити кількість проблем зі шкірою їхніх вихованців, і пропонує заходи по догляду за нею.

1.


Вичісуйте вашу собаку, принаймні, раз на тиждень (це слід робити частіше длінношерстной собаці, яка сильно линяє).

Вичісуючи вашого вихованця, ви не просто видаляєте ковтуни і поплутану у вузлики шерсть, але і розподіляєте шкірний жир собаки по всій довжині її вовни.

Щоб зробити вичісування приємним проведенням часу для вас і вашої собаки, перетворите це на регулярне заняття, за яке собака буде завжди отримувати заохочення.

2.


Вичісуючи вашу собаку, звертайте увагу на будь-які проблемні місця і доглядайте за шкірою вашого вихованця, використовуючи ті крему, які порадив ветеринар.

Якщо ви випадково наткнулися на собачу висип або фурункул, відведіть вашу собаку до ветеринара на огляд для визначення діагнозу та призначення лікування.

Якщо ваша собака не може залишити в спокої чутливу зону, це місце можна вилікувати, прикріпивши пластиковий конус до нашийника собаки. Багато тварин не люблять конус, тому що він заважає їм їсти, пити і спати. Але зате цей конус запобігає спроби вашого вихованця облизати або покусати ті місця, які потребують лікування.

Для інформації: Після візиту до ветеринара, мій пес прийшов додому з конусом. Він просто стояв з опущеною головою. Я зняв конус і стежив, щоб він не намагався лизати рану. Коли він повернув голову явно для того, щоб вилизати рану, я дуже твердо сказав: "Ні". Коли він спробував це зробити вдруге, я прикріпив йому назад конус. Через день після одягання та знімання конуса, він зрозумів, що я від нього хотів. Згодом, в процесі загоєння він носив конус тільки тоді, коли у мене не було можливості його контролювати.

3.

У разі необхідності, купайте вашу собаку раз на місяць і стригите навесні, влітку, восени і два рази на місяць у зимовий період.

Хоча деякі люди стверджують, що для купання своїх собак вони використовують шампунь, створений для людей, але краще все ж використовувати шампуні і кондиціонери спеціально для собак.

Якщо ваша собака ставати брудної до запланованого купання, просто сполосніть собаку теплою чистою водою. Здебільшого, вода дуже ефективна для видалення бруду, тим самим ви зможете уникнути використання зайвий раз шампуню, який видаляє природні масла з вовни собаки.{/LikeAndRead}