Як стати професійним кінологом


Професійні кінологи - важливі люди в житті мільйонів власників собак, які потребують допомоги, для того, щоб взяти домашніх тварин під контроль або виховати з них хороших товаришів і компаньйонів. Для того щоб стати кінологом, недостатньо просто знати методи, які застосовуються для навчання собак. Є спеціальні школи для підготовки кінологів, але в них викладають тільки основи. Так само як і будь-який інший професіонал у певній галузі, кінолог продовжує вчитися і розширювати свої знання весь час, поки працює в цій сфері.

1.


Вам слід знати, які методи використовуються для навчання собак, їх приручення, а також виховання у них послуху. Вивчіть основи виховання слухняності у собак і загального навчання цуценят. Вирішіть, чи хочете ви спеціалізуватися в одному з багатьох напрям кінології, які вимагають подальшого навчання, наприклад, таких як пошук і рятування людей, захист і охорона, пошук по сліду, полюванні, роботі з пастушими собаками - всі ці напрямки мають досить специфічні вимоги, які слід вивчити, і багато з яких можна почерпнути з книг.

2.


Знайдіть школу, де працюють викладачі з великим досвідом і хорошими досягненнями в своїх областях, таких як навчання собак на майданчику з перешкодами, підготовка службових собак, основи дресирування. Тренуйте власну собаку в одній або декількох областях навчання, якщо це можливо (намагайтеся досягти максимальних результатів) - ніщо не зрівняється з особистим досвідом і успіхом. Використовуйте свій власний успіх в різних областях кінології як візитну картку для тих, хто шукає кінологів.

3.

Дізнайтеся якомога більше інформації про собачої психології. Переконайтеся, що ви повністю розумієте мотиви поведінки собаки, тому що це так само важливо, як вивчення кроків для вивчення конкретних команд. Дізнатися, чому собаки роблять те, що вони роблять в цілому, і чому кожна конкретна порода по різному реагує на одні й ті ж ситуації, все це допоможе вам підібрати оптимальні методи для кожної окремої собаки, щоб добитися справжнього успіху в ході навчання.

4.

Навчіться також розуміти людську психологію, тому що вам доведеться не просто навчати собаку, але і також працювати з її власником. Ви повинні бути в змозі спілкуватися з людьми і розуміти їх, також як і їх домашніх тварин.
{LikeAndRead}

5.

Визначтеся, як ви хочете проводити свої тренування. Вирішіть, чи хочете ви проводити великі групові заняття, які можуть забезпечити хорошу фінансову віддачу, але при яких виникають проблеми у забезпеченні належної кількості уваги кожному учаснику. Дізнайтеся вартість занять, а саме оренди території в паркових зонах. Дізнайтеся, чи існують обмеження на проведення групових занять у громадських парках. Зважте на своє рішення, оскільки проведення уроків на відкритому повітрі може бути ускладнене погодними умовами, але воно може бути більш рентабельним, ніж оренда приміщення для проведення в ньому занять.

6.

Отримайте сертифікат якості та ліцензію, що дозволяє вам займатися цим видом діяльності. І хоча не існує офіційних вимог що висуваються до кінологам, використовуйте сертифікат для залучення потенційних клієнтів, як спосіб продемонструвати ваші знання і досвід.
{/LikeAndRead}