Як видалити собачу сечу з килима


Видалення собачої сечі з килима вимагає багато часу, так як вона вбирається в матеріал. Навіть коли вся сеча прибрана, бактерії продовжують жити в підкладці, тому кімната може продовжувати пахнути собачим секретом, навіть якщо всі сліди сечі були видалені. Ви зможете позбутися від сечі і її запаху тільки з часом і прикладаючи певні зусилля.

1.


За допомогою рушники приберіть всі залишки сечі з килима. Налийте оцту на забруднену ділянку килима, включаючи простір на 5 сантиметрів навколо видимого плями. Залиште оцет на килимі приблизно на півгодини. Потім промокніть його рушником.

2.


Обробіть пляма пароочищувачем. Скористайтеся гарячою водою і пилососом. Якщо на Пароочищувачі є більш сильний режим, використовуйте саме його (він вимагає більшої кількості води і миючого засобу). Зверніть увагу на ділянку килима, навколишній пляма на 15 сантиметрів: його також необхідно піддати чищенню. Таким чином, ви видалите пляма. Якщо цього не відбувається, спробуйте повторити цей крок ще раз.

3.

Дайте килиму висохнути, при цьому підвищуючи вологість у кімнаті. Це можна зробити, відкривши вікна або поставивши в кімнаті обігрівач повітря на період близько півгодини. Перевірте, чи відчувається в приміщенні запах собачої сечі. Якщо його немає, обробіть килим дезодорантом для килимових покриттів. Якщо ж запах все ще відчувається, переходьте до наступного кроку.

4.

Знову налийте оцту на пляму і залиште його на килимі ще на півгодини. Обробіть ділянку килима пароочищувачем, на цей раз не вбираючи залишки оцту рушником. Переконайтеся, що вода в пароочисника досить гаряча. Працюйте приладом доти, поки він не всмокче весь оцет. Після цього не потрібно натискати кнопку, що подає засіб для чищення - пароочисник вбере основна кількість рідини і частково висушить килим.
{LikeAndRead}

5.

Нанесіть на килим спеціальний дезодорант. Коли його запах розсіється, ви все одно можете відчути неприємний запах. На цей раз обробіть ділянку килима пароочищувачем, працюючому на максимальному режимі. Знову нанесіть дезодорант. Часом вам доведеться займатися цим 3-4 рази, і тільки тоді запах сечі пропаде.
{/LikeAndRead}