Як заспокоїти нервову собаку


Моя собака нервує, коли чує гучні звуки, такі як феєрверк, грози з громом і блискавкою або гучний звук, який видають вантажівки при задньому ході. Якщо у вас та ж проблема і ви не знаєте, що робити з вашою невротичної дворняжкою, спробуйте застосувати поради, наведені нижче.

1.


У мого собаки буквально тряслися лапи щоразу, коли насувалася гроза. Вона відчувала грозу за годину до її початку. Миттєво вона стрибала на мене і намагалася заховати свою голову, скребла кігтями і намагалася залізти на мене, ніби я була деревом. Її кістки помітно трусилися, і мені не представлялося можливим заспокоїти її. Нарешті я пішла до ветеринара і він приготував відвар, званий "собачий коктейль", який, ймовірно, є серйозним заспокійливим засобом, тому що коли його даєш собаці за півгодини до очікуваної грози, вона помітно заспокоюється.

2.


На щастя, ліки, яке змішали для Люсі, було рідким, і я вводила його їй за допомогою шприца під щоку для кращого проковтування. Вона чекала його з нетерпінням, бо знала, що шторму прийде "кінець"! Проконсультуйтеся з ветеринаром, якщо вважаєте, що це те, що допоможе собаці перечекати штормову погоду.

3.

Обійміть свою собаку. Якщо не хочете слідувати попередньої рекомендації, забезпечте собаці підвищену увагу, дайте їй знати, що ви поруч і заспокоїте її пошарпані нерви. Притисніть її до себе і по можливості загорніть у ковдру, це переконає її в тому, що все буде добре. Поставтеся до собаки, як до маленької дитини, який злякався бурі.

4.

Феєрверки та інші гучні звуки рідко виникають ні з того ні з сього, так що краще до них заздалегідь підготується. Спробуйте ізолювати собаку або відвернути її від шуму. Коли ви вже заздалегідь знаєте, що буде багато шуму, робіть те, що заспокоїть вашу собаку. Може бути, потрібно розчесати її щіткою або почухати їй живіт. Підтримуйте її комфорт усіма можливими способами.{/LikeAndRead}