Як доглядати за бассет-хаунд


Витрати на утримання бассета вельми низькі або наближені до середніх. Майте на увазі, що ці собаки набагато більше заслинені, ніж інші породи. Причина номер 1, по якій люди відмовляються від своїх бассетів, полягає в тому, що вони пускають занадто багато слюней. (Причина № 2 - собаки стають більше, ніж очікувалося.)

1.


Підтримуйте в нормі вагу собаки. При зайвій вазі у них виникає більший ризик появи проблем зі здоров'ям, у тому числі хвороб серця і артриту.

2.


Дізнайтеся, які проблеми зі здоров'ям характерні для цієї породи: хвороба фон Віллебранда (захворювання крові), глаукома, закручених (заворот шлунка, дуже серйозна надзвичайна ситуація), смердючі вуха, блукаючі суглоби (також звані переходить кульгавістю), і алергії на пилок і трави .

3.

Розчісуйте бассета раз на тиждень і кількість линяючої вовни буде мінімальним. Використовуйте спеціальні рукавиці, щоб шерсть блищала.

4.

Одночасно чистите йому вуха, щоб запобігти неприємні запахи та інфекції.
{LikeAndRead}

5.

Купайте собаку не так часто; вона не вимагає спеціального догляду і її можна купати в домашніх умовах.

6.

Пам'ятайте, що бассети досить уперті - це означає, що ви повинні бути послідовні і терплячі під час тренувань.

7.

Тримайте бассета в будинку або на вулиці. Але пам'ятайте, що він буде набагато щасливішими в приміщенні з родиною, так як вони вважають за краще бути з їх новою "зграєю".

8.

Будьте готові провести 8-12 років з вашим Бассетом - це середня тривалість їхнього життя.{/LikeAndRead}