Як доглядати за Бігль


Зміст бігля не вимагає великих витрат. Біглі - мисливські собаки і повинні міститися вдома, або у дворі за парканом, або на прив'язі, щоб не втекли за реальної чи уявної здобиччю.

1.


Як тільки придбаєте собаку, виконайте всі рекомендації ветеринара за її вакцинації, повторну вакцинацію проводите в міру необхідності. Проконсультуйтеся з ветеринаром про вакцини проти бліх, кліщів, глистів, про те, як захистити собаку від їх потрапляння в її організм.

2.


Годуєте свою собаку лише сухим кормом хорошої якості, ніякої "людської їжі" типу залишків зі столу. Якщо ви використовуєте частування як нагороду під час тренувань, ламайте кожен шматочок на кілька маленьких частин і давайте кожен раз по одній. Біглі люблять їсти і вони хороші жебраки.

3.

Розчісуйте свого бігля кілька разів на тиждень. Ця порода линяє помірно. Використовуйте спеціальні рукавички, щоб зберегти шерсть блискучою, і гребінець з дрібними зубчиками, щоб прибрати бруд і зайве волосся.

4.

Чистіть собаці вуха кожен раз, коли розчісуєте її, щоб уникнути запаху і інфекцій.
{LikeAndRead}

5.

Купайте собаку не часто. Біглі не вимагають особливого догляду, їх можна мити в домашніх умовах.

6.

Потрібно, щоб ви або хтось із ваших домочадців міг проводити від 30 до 60 хвилин на день з вашої собакою, граючи або тренуючи її. Біглі дуже люблять бути серед людей.

7.

Пам'ятайте, що біглі дуже вперті, тому вам знадобитися багато наполегливості, терпіння і позитивного настрою під час тренувань. Похвала допомагає краще, ніж покарання.

8.

Слідкуйте за вагою бігля. Надмірна вага у собак призводить до безлічі проблем, у тому числі до хвороб серця і артриту.

9.

Знайте, що наступні проблеми зі здоров'ям характерні для цієї породи: гіпотиреоз, вишневий очей (запалення залози мігательной перетинки), сухість очей, проблеми зі спиною, епілепсія, глаукома, катаракта, дисплазія очей, атрофія очного нерва, відмова нирок, рак, хвороби серця .

10.

Будьте готові провести з собакою від 12 до 15 років - це середня тривалість життя біглей.{/LikeAndRead}