Як доглядати за далматинцем


Далматинець є чуйною і вірної породою, що робить їх хорошими сторожами. Однак, у той час як вони добрі до дітей, вони можуть бути занадто рухливими для зовсім маленьких дітей. Вони також вимагають багато людської любові і багато фізичних вправ.

1.


Робіть щеплення вашій далматинця, і повторюйте вакцинацію щорічно, для підтримки імунітету собаки до хвороб. Давайте засіб від глистів вашому дорослому собаці кожні три місяці, і проконсультуйтеся з ветеринаром про засоби проти бліх та кліщів.

2.


Годуєте вашого далматинця повноцінним кормом для собак. Першим і основним компонентом має бути м'ясо, якщо ви хочете здорову собаку. Сирий білок повинен становити не менше 22 відсотків в середньому, а сирий жир - не менше 20 відсотків. Зміст волокон має бути 4 або менше відсотків. Дорослі далматинці з'їдають від 3 до 6 мірних чашок на день, в одній або двох порціях. Цуценята повинні з'їдати 2 мірні чашки корму в день, в три-чотири порції.

3.

Дозволяйте вашому далматинця спілкуватися з іншими собаками, кішками та людьми, з раннього віку. Він можуть бути боязким або гіперактивним без належної соціалізації.

4.

Тренуйте вашого далматинця з раннього віку. Вони переповнені енергією та ентузіазмом, і вони повинні навчитися послуху. Не забувайте хвалити собаку, так як далматинці схильні ображатися.
{LikeAndRead}

5.

Здійснюйте пробіжки або прогулянки з вашим далматинцем два або три рази на день. Також переконайтеся, що він має доступ до великого заднього двору, щоб він міг залишатися настільки активним, наскільки йому це подобається. Не тримайте його у дворі занадто довго, так як далматинець потребує суспільстві людей.

6.

Чистіть вашого далматинця щодня, щоб видаляти всі волоски під час линьки. Однак, далматинці, як правило, досить охайні і практично не мають специфічного собачого запаху, тому вони не вимагають частого купання.

7.

Підрізайте кігті кожні два-три тижні.

8.

Обробляйте собаку від бліх і кліщів у теплу пору року. Далматинець, здається, спеціально збирає їх.

9.

Пам'ятайте, що далматинець не дуже добре переносить низькі температури через свою чутливої шкіри. Тримайте їх вдома, коли починаються холоди.

10.

Майте на увазі, що дорослий пес далматинця виростає від 56 до 61 сантиметра в холці; самки досягають висоти від 51 до 56 сантиметрів. Дорослий далматинець може важити більше 25 кілограмів.

11.

Знайте, що далматинці можуть страждати глухотою і повинні бути перевірені у віці шести тижнів, до покупки. Глухі далматинці можуть бути агресивними. Далматинці також схильні до сечокам'яної хвороби і алергії. Поговоріть з заводчиком, щоб з'ясувати, як відбувався відбір виробників, щоб запобігти цим проблеми зі здоров'ям.

12.

Далматинці живуть зазвичай від 10 до 12 років.{/LikeAndRead}