Як доглядати за йоркширським тер'єром


У цього уважного і розумного тер'єра, як і у інших порід, є свої особливості, тому й свої потреби. Це енергійна собака з, як правило, спокійною вдачею. Йоркширські тер'єри можуть бути дуже галасливими, тому подумайте про сусідів, якщо хочете вибрати цю породу.

1.


Будьте готові витрачати багато часу на догляд за цією породою та її купання. Оскільки у них довга шерсть, йорки повинні купатися, а їх шерсть повинна коротко підстригатися або збривати для зручності та гігієни.

2.


Щодня розчісуйте шерсть улюбленця, щоб вона не путати. Купайте його тільки тоді, коли він буде брудним - як правило, щотижня. Чистка міститиме шерсть в чистоті, крім того місця, де у хлопчика буде збиратися сеча. Мийте цю область щодня вологою тканиною і теплою водою. Мордочку собаки почистіть маленьким феном, якщо такий є під рукою.

3.

Слиз з куточків очей собаки видаляйте щодня за допомогою тканини або шматочком вати, змоченою в теплій воді. Слиз буде псувати шерсть Вашого вихованця, якщо не буде видалена. Обережно висушіть.

4.

Зверніть особливу увагу на шерсть навколо заднього проходу йорка. Як правило, ця шерсть часто сплутується з екскрементами.
{LikeAndRead}

5.

Шерсть на верхній рухомий третини вуха подстригайте дуже коротко. Так шерсть не буде пригинати вуха перш, ніж вони "стануть" у віці 6 місяців.

6.

Щодня перевіряйте вуха собаки на наявність кліщів або скопилася сірки. Попросіть ветеринара вискубати волосся всередині вух. Волосся на лапах йорка теж потребуватимуть догляду.

7.

Особливу увагу зверніть на очі і вуха йорка. Довга шерсть не повинна падати на очі. Його зуби потребують регулярного чищення, оскільки схильні до появи зубного каменю, як і у більшості маленьких порід. Попросіть, щоб ветеринар рекомендував кращі засоби і методи догляду.

8.

Заведіть своєму улюбленцю невелике пальто на випадок холодної погоди. У йорка немає підшерстя, щоб гріти його. Куплене пальто буде створювати Вашому вихованцеві тепло і затишок.

9.

Купуйте своєму йорку поживну їжу. Ці собаки їдять дуже мало, так що потребують корисному кормі.

10.


Майте на увазі, що Йорку не терпимі до інших тварин. Їхні предки були створені для того, щоб полювати і вбивати хижаків. Багато йорки схильні до вирішення конфліктів шляхом з'ясування стосунків.

11.


Йорк буде жити, в середньому, 15 років, якщо буде отримувати хороший догляд.{/LikeAndRead}