Як доглядати за кокер-спанієлем


Кокер-спанієль - це життєрадісна собака, якій треба багато рухатися. Якщо вона живе в квартирі, потрібен двір, щоб вона могла грати і бігати. Ця порода дуже добре ладить з дітьми та іншими домашніми тваринами, але погано піддається дресируванню і може багато гавкати.

1.


Зробіть необхідні щеплення, як тільки ви придбали собаку, і робіть повторні щеплення щороку, щоб виробити імунітет до хвороб. Проконсультуйтеся у ветеринара з приводу протиблошині і глистогінних препаратів.

2.


Годуєте кокер-спанієля якісними кормами для собак. У якісному кормі більшу частину становить м'ясо. Корм повинен містити сирої білок не менше 30% і жири не менше 20%. Вміст клітковини має бути до 4%.

3.

Постарайтеся якомога раніше соціалізувати собаку по відношенню до людей, дітям та іншим тваринам. Ці собаки мають схильність ставати полохливими, якщо їх не привчити до спілкування.

4.

Кожен день гуляйте з кокер-спанієлем, стежте, щоб собака не лізла у кущі, бо її шерсть дуже легко сплутується.
{LikeAndRead}

5.

Виділіть собаці місце і поставте туди спеціальну лежанку, подбайте привчити її, що це її місце. Коли ви не можете доглядати за цуценям, посадіть його в лежанку, досить велику, щоб він міг вільно лягти в ній і вилазити з неї і ходити в туалет. Щоразу після годування цуценя (звичайно, не в лежанці), відносите його в те місце, яке ви виділили для туалету. Після того, як щеня зробить свої справи, активно хваліть його.

6.

Щодня вичісувати собаку, намагаючись не висмикувати шерсть. Регулярно купайте її з шампунем. У кокер-спанієлів линька середньої інтенсивності. Якщо ви віддаєте перевагу залишати собаці довгу шерсть, кожні чотири місяці треба приводити її в порядок і підстригати.

7.

Регулярно чистите очі спанієля вологим ватним диском. Щоб не перенести можливу інфекцію з одного ока на інший, використовуйте різні диски для кожного ока.

8.

Перевіряйте кігті кожні два-три тижні і подрезайте в міру необхідності.

9.

Вам слід знати, що кокер-спанієлі схильні до таких хвороб, як катаракта (біла плямочка на оці), глаукома (підвищений тиск рідини в оці) і пателло (вивих колінної чашечки). У цієї породи також буває дисплазія кульшового суглоба (неправильно сформований суглоб стегна) і алергія.

10.

Зростання дорослого кобеля буде близько 38 см, суки 36 см. Вага близько 11-13 кг.

11.

Кокер-спанієль буде радувати вас 12-15 років, це середня тривалість життя цієї породи.{/LikeAndRead}