Як доглядати за ротвейлером


Ротвейлери розумні, вірні собаки, які дуже прив'язані до своїх власників. Хоча представники цієї породи, як відомо, дуже сильні і можуть здатися страшними, вони не обов'язково агресивні, особливо якщо видресирувані належним чином. Важливо навчити цуценя ротвейлера спілкуватися з дітьми, іншими тваринами і людьми. Будьте готові навчати собаку цілий рік, якщо хочете, щоб вона добре себе вела.

1.


Зробіть всі щеплення вашому цуценяті і повторюйте їх щороку, щоб зберегти стійкість його імунітету до хвороб. Женіть собаці глистів кожні три місяці і консультуйтеся з ветеринаром з приводу відповідних препаратів.

2.


Годуєте ротвейлера висококласним кормом для собак. Основним компонентом корму має бути м'ясо, якщо це якісний продукт. Чистий білок повинен становити не менше 30 відсотків, а чисті жири не менше 20 відсотків корму. Крім того, вміст волокон має бути близько 4 відсотків.

3.

Розчісуйте ротвейлеру шерсть і підшерсток тільки при необхідності. Те ж саме стосується і купання. Линяють вони помірно і повністю оновлюють шерсть і підшерсток два рази на рік.

4.

Обрізайте кігті кожні два-три тижні.
{LikeAndRead}

5.

Пам'ятайте, що ротвейлер має сильний інстинкт захисту свого будинку і сім'ї. Намагайтеся не залишати його одного з незнайомою людьми у вашому будинку - якщо собака сприйме незнайомих відвідувачів, як зловмисників, то може стати агресивною. Дозвольте вашому ротвейлеру поступово ознайомитися з гостями.

6.

Піша прогулянка або біг потрібні ротвейлеру принаймні два рази на день, протягом 20 хвилин або навіть більше кожного разу. Ця порода дуже активна і їй потрібен великий двір, щоб гратися там. Якщо йому стає нудно або не вистачає активності, то він стає дуже шкідливим.

7.

Тримайте ротвейлерів на повідку під час прогулянок далеко від дому. Ця порода може бути агресивною з незнайомими собаками, хоча при ранньому навчанні та соціалізації цю рису можна приборкати.

8.

Грайте з ротвейлера частіше. Вони люблять бігати, плавати і грати в м'яч. Ви не зможете втомити їх цим.

9.

Знайте, що ротвейлери схильні до певних проблем зі здоров'ям, таким як: дисплазія стегон і колін (порушення формування їх суглобів), остеохондроз розтинає (захворювання кісток, яке викликає кульгавість і артрит), блукаючі суглоби (раптова кульгавість), хвороба Віллебранда (порушення згортання крові), метеоризм, хвороби серця і алергії.

10.

Дорослі самці ротвейлера виростають від 0.6 до 0.7 метра у висоту і важать від 45 до 60 кг. Самки виростають від 0.56 і до 0.64 метра і важать від 38 до 52 кг.

11.

Будьте готові насолоджуватися життям з ротвейлером приблизно протягом цілих 10-12 років - це середня тривалість їхнього життя.{/LikeAndRead}