Як доглядати за шерстю шотландського тер'єра


Шотландський тер'єр, або скотч-тер'єр - це маленька собака з довгою чорною шерстю і гордим виразом на морді. Він є нащадком старошотландських тер'єра разом з денді-динмонт-тер'єром, керн тер'єром і вест хайленд уайт тер'єром. Про жорсткої вовни шотландського тер'єра потрібно піклуватися раз на тиждень. Раз на 6-8 тижнів проводите сеанс «особливо інтенсивного догляду».

1.


Вичісуйте жорстку шерсть мінімум раз на тиждень. Чергуйте пуходерка та щітки, щітку з натуральної щетини та металеві гребені. У шотландського тер'єра є м'який підшерсток, який плутається з жорсткою основний шерстю. Про це легко забути, і тоді шерсть буде виглядати недоглянутою. Вичісуючи, торкайтеся шкіри собаки, щоб розплутати всі ковтуни. Шотландські тер'єри втрачають дуже мало вовни.

2.


Мийте собаку з шампунем, призначеним для шотландських тер'єрів. У цієї породи часто буває суха шкіра, так що виберіть шампунь, який містить велику кількість білка.

3.

Використовуйте філіровочние ножиці, щоб вистригати ділянки вовни, які стали гущі інших. Два рази на рік шотландського тер'єра потрібно відвозити до професіонала на стрижку. А в іншому ви повинні самі дбати про зовнішність свого собаки.
{/LikeAndRead}