Як позбутися від цукрових мурах


У вашій квартирі завелися мурахи? І кожен вечір, повертаючись, додому з роботи, ви виявляєте їх сліди? По всій видимості, це цукрові мурахи, яких також називають земляними. Харчуються ці комахи буквально всім підряд. Тому щоб уникнути їх появи в квартирі прибирайте зі столу всі залишки їжі.

1.


Знайдіть джерело їжі по мурашиним слідах. Зрозумійте, що прибравши сліди, ви не позбавитеся від проблеми. Перш за все, вам необхідно усунути джерело їжі, який служить приманкою для мурашок. Позбутися від слідів, які залишають мурахи, теж дуже важливо, адже вони привернуть інші зграї мурах. Майте це на увазі.

2.


Як тільки знайдете джерело їжі, який став принадою для мурашок, відразу ж позбудьтеся від нього, але не викидайте просто у відро для сміття: загорніть залишки їжі в пластиковий пакет або відразу винесіть на вулицю. Безумовно, вам знадобиться якийсь час, щоб визначити який саме продукт приманив цих нав'язливих комах. Дотримуйтесь чистоти. Причиною появи мурашок може стати навіть такий прояв неакуратності, як засалена поверхню столу.

3.

Зітріть сліди мурах змоченим в теплій воді паперовим рушником. Ретельно очистіть всі поверхні. Прибравши джерела їжі, які стали причиною появи мурашок, можете бути спокійні: комахи не зможуть відновити залишені ними сліди. Але обов'язково переконайтеся, що ви позбулися всіх залишків їжі і будь-яких продуктів, які служать приманкою для цих настирливих комах. В іншому випадку мурахи можуть знову з'являться вашому домі.

4.

Після того, як ви позбулися мурашиних слідів, обробіть поверхню спеціальним спреєм від комах, який можна придбати в будь-якому магазині. Ще раз нагадуємо: переконайтеся, що ви усунули всі сліди їжі та її запах. Для досягнення найбільшого ефекту, обробіть поверхню спреєм, а потім ретельно витріть насухо. Ще раз переконаєтеся, що всі джерела їжі ліквідовані і тільки в цьому випадку можете бути впевнені: мурашки вас більше не потурбують.
{LikeAndRead}

5.

Регулярно перевіряйте так звані пастки для мурашок, основною принадою в яких служить цукор. При необхідності додавайте свіжу порцію цукру.
{/LikeAndRead}