Як спіймати змію


Змії - дуже цікаві істоти, і, найчастіше, вони не небезпечні. Однак, якщо у вас виникли сумніви, чи справді певна змія отруйна, не намагайтеся зловити її. Ви, найімовірніше, піддасте себе невиправданому ризику.

1.


Знайдіть місце проживання змії. Це може бути складним, адже вони дуже добре зливаються з навколишнім середовищем. Перевірте під скелями й виступами, оскільки в жаркий час доби вони, як правило, люблять ховатися в прохолодному темному місці. Коли ви будете перевертати каміння й колоди, робіть це з допомогою палиці, щоб уникнути укусу.

2.


Підходьте до змії ззаду, якщо це можливо. Якщо так ви будете почувати себе впевненіше, ви можете використовувати довгу палицю, щоб вам було легше зловити змію. Тим, хто цікавиться цим питанням, можна придбати спеціальне пристосування для лову змій. Воно являє собою довгу рукоять з металевим гачком на кінці.

3.

Візьміть змію за голову, стиснувши великим і вказівним пальцем, або скористайтесь палицею, щоб притиснути її голову до землі. Це не дозволить змії викрутитися й вкусити вас раптово. Якщо ви притиснули змію палицею до землі, нагніться і візьміть її за голову, за допомогою великого і вказівного пальців.

4.

Підніміть тіло змії, продовжуючи утримувати голову таким чином, щоб вона не змогла повернутися і вкусити вас. Цілком імовірно, що змія обернеться навколо руки, якою ви утримуєте її.
{LikeAndRead}

5.

Акуратно покладіть змію в наволочку і зав'яжіть її, переконавшись, що хвіст змії не потрапив у вузол. Опинившись у наволочці, змія заспокоїться, бо вони, як правило, відчувають себе в безпеці в темному місці. Тепер ви може перевозити її в безпечне місце.
{/LikeAndRead}