Як убити чорну вдову


Одне словосполучення «чорна вдова» змушує людей здригатися. Цілком імовірно, що це самий знаменитий павук у світі. Його погана слава обумовлена одним: він смертельно отруйний. Якщо ви виявите у себе в будинку чорну вдову, ви можете впоратися з нею, не будучи укушеним і відправленим до лікарні.

1.


Купуйте засіб для знищення павуків професійного рівня. Не купуйте спреї і порошки в продуктовому або будівельному магазині. Вам потрібно буде зв'язатися з професійною компанією або знайти потрібні кошти в інтернет-магазині. Тільки так ви зможете придбати досить сильний засіб, щоб убити чорну вдову.

2.


Розкладіть або розпорошите пестицид по периметру свого будинку. Цей спрей або порошок миттєво вб'є чорну вдову, якщо та спробує проникнути в будинок. Обов'язково оточите свою власність безперервної лінією отрути, щоб павук не зміг знайти лазівку.

3.

Застосуйте пестицид в місцях, через які чорна вдова зможе пробратися в будинок. Крім пересування по землі павук може проникнути в приміщення різними способами. Обробіть отрутою вікна та двері, а також прохолодні темні ділянки будинку (темні кути і підлога під меблями).

4.

Якщо ви побачите чорну вдову в будинку або на вулиці, повільно відійдіть. Швидко надіньте черевики з твердою підошвою, поверніться і роздавите павука. Переконайтеся в будинку, що поблизу немає інших отруйних павуків. Можливо, розчавити чорну вдову - не саме гуманне поводження, але ловити її в банку просто небезпечно. Це збільшує ваші шанси бути укушеним. Виявивши павука, настанете на нього і роздавите.
{LikeAndRead}

5.

Викиньте тільце чорної вдови, не чіпаючи його. Якщо павук Недобой, він ще може вкусити. Найкраще позбутися тільця за допомогою совка і віника.
{/LikeAndRead}