Як вкласти гроші в зростаючу економіку Китаю


Останнім часом інвестори уважно стежать за економікою Китаю - потужною силою найбільшою за населенням країни в світі. У цій країні існує тенденція до лібералізації економіки і збільшенню чисельності та добробуту середнього класу. Нижче представлені кілька способів вкладення грошей в майбутнє Китаю.

1.


Купуйте акції в інвестиційному фонді Китаю. Доведеться заплатити досвідченому інвестиційному менеджеру, щоб він підібрав найкращі китайські акції. Інвестиційні менеджери використовують для цього одну із спеціально розроблених методик; крім того, вони можуть здійснити вкладення, недоступні для індивідуальних інвесторів.

2.


Придбайте акції біржових інвестиційних фондів, що спеціалізуються на Китаї. Послуги індексного фонду будуть коштувати менше, тому що метою такого фонду є не отримання як можна більш високого доходу, а підтримання прибутковості на рівні, відповідному обраному індексу.

3.

Зверніть увагу на компанії, що продають нову продукцію в Китаї, або впроваджують стару продукцію на китайський ринок, але вперше. Вихід на міжнародний рівень завжди тягне за собою розвиток і, отже, зростання акцій таких компаній. Таким чином, інвестори можуть легко заробити на зростаючих можливостях Китаю.

4.

Знайдіть китайські компанії, акції яких представлені на біржах США. Це безпечне вкладення грошей у звичайні акції Китаю. У цьому випадку виключений валютний ризик і знижена небезпека порушень з боку державних організацій.
{LikeAndRead}

5.

Інвестуйте в компанії, представлені на біржах Гонконгу. Для іноземних інвесторів юридична обстановка і умови бізнесу тут безпечніше, ніж на континентальній частині Китаю. Хоча багато з представлених там компаній мають величезний бізнес на материку.
{/LikeAndRead}