Як добувати золото


Урвати десь золота і моментально розбагатіти - це давня мрія дуже багатьох людей. Росія має більш ніж 300-річну історію золотодобування, особливо в цьому плані знаменитий Урал. Російська історія знала свої золоті лихоманки, однак найсильніша в світі божевілля на золоті почалося в 1849 році, коли Джеймс Маршалл знайшов золото в районі Американської річки, на північний схід від Сакраменто, штат Каліфорнія. Надалі Каліфорнія і Аляска дали близько 75% загального обсягу видобутку золота в Сполучених Штатах. Сьогодні золото знайти значно складніше, тому будь-якій людині, перш ніж затівати масштабну операцію з видобутку золота, слід врахувати обсяг майбутніх робіт і прорахувати пов'язані з ними витрати.

1.


Перш за все, вам потрібно дочекатися дозволу непромислової видобутку золота. На сьогоднішній день приватним особам видобувати золото в Росії не можна. І це незважаючи на велику кількість не мають промислової цінності родовищ і високі ціни на золото.

2.


Перевірте наявність води та інших інструментів, необхідних для видобутку золота. Новачкам рекомендується починати з техніки промивки. Це дуже простий метод, ефективність якого в міру практики буде зростати.

3.

Нагрійте лоток для золота на вогні, щоб видалити з нього все, що на нього налипнуло. Не турбуйтеся, якщо на лотку буде іржа - вона тільки допоможе вам зберегти знайдене золото. Але от від жиру треба буде завчасно позбутися, особливо актуально це в тому випадку, якщо ви в якості альтернативи спеціальному лотку для золота взяли стару сковороду.

4.

Занурте лоток в проточну воду в місці, де на ваш погляд має бути золото. Опустіть лоток на дно струмка. Візьміть совок піску і опустіть його в лоток. Ретельно розітріть пісок, він повинен стати сипучим, повинен легко проходити крізь пальці.
{LikeAndRead}

5.

Струсіть лоток з піском і посувайте їм вперед і назад, щоб перемішати пісок. В результаті непотрібний легкий сміття спливе, а більш важкий золото осяде на дно. Заздалегідь підготуйте ще один лоток або іншу ємність, помістіть її під лоток з піском, коли будете трясти його. Це необхідно, щоб не втратити жодної піщинки золота, яка може вилетіти з лотка.

6.

Приберіть руками все камінчики. За допомогою ножа або пінцета зберіть всі залишилися в лотку золоті піщинки. Постарайтеся, щоб золото не випало з лотка і не впало на землю. Будьте дуже обережні на цьому етапі.

7.

Покладіть золото і намагнічувалося сміття в лоток, щоб дати їм висохнути.

8.

Коли вміст лотка стане сухим, акуратно поводите над лотком магнітом, він збере всі чорні шматочки намагнічує металу.
{/LikeAndRead}