Як побудувати довірчі відносини


Відносини, безсумнівно, важливі для багатьох з нас. Ми отримуємо значну підтримку і турботу від друзів, родичів, співробітників, навіть від легковажних відносин з приятелями. Довіра - одна з важливих складових будь-яких здорових відносин. Але довіра приходить з часом. Ось деякі ідеї, які допоможуть домогтися довіри практично в будь-яких типах відносин.

Побудова довірчих відносин

1.


Будьте самі надійною людиною. Людям подобаються ті, хто дотримується принципу «сказав - зробив». Переконайтеся, що ваші дії і моральні стандарти, про які ви заявляєте, відповідають один одному. Якщо люди помітять, що ви дійсно робите те, що, за вашими словами, є етичним і моральним, то вони з більшою ймовірністю будуть вірити тому, що ви говорите.

2.


Стримуйте обіцянки. Це може стосуватися будь-яких обіцянок - від обіцянки з'явитися на обіді до обіцянки допомогти у важкі часи. Ніколи не обіцяйте нічого, що ви точно не зможете зробити. Люди набагато більше вірять людині, яка не роздає обіцянок, ніж тим, хто постійно обіцяє і весь час не стримує обіцянок.

3.

Зберігайте чужі таємниці. Якщо хтось вважає за краще не ділитися всіма подробицями проблеми, з якою він зіткнувся, то вислухайте його і тримайте рот на замку. Не обговорюйте те, що вам сказали, з ким би то не було ще без дозволу. Виключеннями є ситуації, де в результаті збереження таємниці можуть виникнути обставини, що загрожують життю, або можуть мати місце злочинні дії.

4.

Давайте оточуючим знати, що розумієте їх потребу в особистому просторі і поважаєте її. Якщо ви знаєте, що ваш друг проводить кожен суботній ранок з родиною, не дзвоніть йому і не заходьте до нього в гості до післяполудневого часу. Якщо ви будете поважати чужі обмеження, це дуже вам допоможе у встановленні і побудові довіри між вами.
{LikeAndRead}

5.

Зберігайте холоднокровність, якщо ваш знайомий з якоїсь причини втрачає контроль над собою. Дозвольте йому випустити пар. Коли перший вибух сильних емоцій пройшов, час поговорити з ним розумно і допомогти вашому приятелеві знайти прийнятне рішення проблеми, яка викликала спалах гніву.

6.

Завжди будьте чесні з іншими людьми. Якщо хтось запитує вашої думки, а ви не згодні з якою-небудь ідеєю або тим, як розвиваються події, висловіть це. Ви можете зробити це, назвавши причини, за якими інше рішення підійшло б краще, а не критикуючи дії, які вибрав ваш знайомий. Якщо ви так зробите, ви надасте йому їжу для роздумів, і ваша мова не буде мати на увазі, що йому не вистачає розсудливості чи інших якостей.
{/LikeAndRead}