Як вибрати старий автомобіль


Якщо ви збираєтеся купувати автомобіль, чому б не вибрати старий. Адже ви в цьому випадку зможете пристойно заощадити. Вживані автомобілі коштують набагато менше, а їх реєстрація і страховка обходяться дешевше.

1.


Насамперед вирішите, автомобіль якої марки ви хочете купити, і надалі фокусуйтеся тільки на цих автомобілях. Роблячи вибір, прийміть до уваги, що ремонт автомобілів іноземних марок, як правило, буде обходитися значно дорожче. Варто звернути увагу на місце складання автомобіля. Враховуйте, що, з одного боку, у старого автомобіля вже може закінчитися термін гарантії, а, з іншого - всі дрібні несправності будуть вже давно усунені.

2.


Тепер виберіть модель, яка підходить вашому способу життя. Від наявності у вас сім'ї та інших причин буде залежати, чи купите ви двох або чотиридверний автомобіль. Крім того, на вибір автомобіля вплине ваш бюджет: у більшості випадків швидкі спортивні автомобілі дорожче страхувати і реєструвати. Вибираючи модель, в першу чергу звертайте увагу на ті, про які добре відгукуються власники та автомобільні експерти.

3.

На наступному етапі визначитеся з віком машини. У загальному випадку, якщо дозволяє ваш дохід, краще купувати автомобілі не старші 3 років. Вони вже встигли досить втратити в ціні, але ще не настільки старі, щоб у них з'явилися значущі проблеми.

4.

Поговоріть з друзями і родичами. Нерідко вони можуть стати кращими джерелами інформації при пошуку потрібного автомобіля. Якщо ви самі або хтось з друзів знайомі з менеджером автосалону, то ви зможете набагато більше дізнатися про сюжеті вас автомобілі і, може бути, навіть отримаєте знижку.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви йдете до дилера, будьте готові до переговорів: ціна в офіційного дилера, швидше за все, буде досить високою. Причина високої ціни у великому числі включених до неї опцій. Але, купуючи автомобіль у приватної особи, ви, швидше за все, не отримаєте такий же гарантії, яку дасть офіційний дилер.

6.

Тепер вам знадобиться Інтернет. Потрібно дізнатися діапазон цін на обрану модель, що вас цікавлять років випуску. Так ви завжди зможете оцінити, наскільки вигідним є та чи інша пропозиція.

7.

Якщо ви дуже серйозно підходите до покупки, покажіть автомобіль автомеханіку, щоб він зміг оцінити його стан.

8.

Обійдіть всі місцеві банки та інші кредитні організації, щоб дізнатися умови, на яких ви зможете взяти кредит. Досвід показує, що в різних банках умови можуть змінюватися досить істотно.{/LikeAndRead}