Як вибрати знімну квартиру


Вибір підходящої квартири - рішення непросте. Вам доведеться врахувати безліч чинників і зважити всі варіанти, перш ніж зробити остаточний вибір. Ця стаття підкаже вам, на що звернути увагу, щоб вибрати ідеальну квартиру, яку ви зможете називати будинком.

1.


Вирішіть, який район вам підходить. Мабуть, це один з основних моментів, з нього і варто почати. В ідеалі, житло повинне розташовуватися близько до вашої роботи або місцем навчання. Ціни на бензин підвищуються, а значить, ви зможете істотно заощадити. Слід також враховувати, в якій частині міста ви опинитеся. Можна поїздити в передбачуваному місці проживання вдень і ввечері, щоб зрозуміти, наскільки цей район спокійний.

2.


Уточніть умови оренди. Багато орендодавців вимагають укласти договір оренди на півроку або ж відразу на рік. Якщо ви вирішите з'їхати раніше, вам доведеться сплатити неустойку. Якщо ви не впевнені, що збираєтеся жити тут довго, краще підписати договір на півроку, а потім вирішити, чи варто його продовжувати.

3.

Подумайте про орендну плату. Якщо у вас постійний дохід, ви повинні розрахувати, чи зможете ви без проблем щомісяця виплачувати таку суму. Якщо ви хочете знімати квартиру разом з ким-небудь, ви можете поділити оплату на двох. У кожному разі, уважніше вибирайте свого співорендарів.

4.

Вам варто відкласти деяку суму, рівну частини або всієї орендної плати. Не забудьте додати цей пункт до статей витрат на квартиру.
{LikeAndRead}

5.

Чи є в квартирі пральна машина або поряд є пральня? Якщо ні, можливо, вам доведеться возити білизна кудись ще. Якщо для вас це питання має значення, обміркуйте його при виборі підходящої квартири.

6.

Зверніть увагу на меблювання квартири. Часто квартира вже обставлена. Зазвичай мебльована квартира дорожче порожній. Не забувайте, що за пошкоджену меблі доведеться заплатити.

7.

У вас є домашні тварини? Якщо так, ваші витрати можуть збільшитися. З іншого боку, не у всіх квартирах дозволено мати тварин. Це дуже важливий момент, якщо ваша тварина вам дорого.

8.

Оцініть місце паркування. Іноді попадаються будинку з внутрішньої паркуванням, але найчастіше машини ставлять просто на вулиці. У такому випадку вашу машину можуть пошкодити або викрасти. Якщо у вас є машина, постарайтеся підібрати будинок з зручною і безпечною парковкою.

9.

Зверніть увагу на додаткові зручності. Дуже часто вибір на користь тієї чи іншої квартири робиться через те, що поруч є супермаркет, зупинка громадського транспорту або спортзал. Перш ніж приймати остаточне рішення, дізнайтеся, чи є поблизу небудь подібне. Також, можливо, мешканцям за додаткову плату виявляються якісь інші послуги.

10.

Хто оплачує комунальні послуги? Чи включена в орендну плату плата за електрику, газ, воду і т.д.? Якщо ні, вам необхідно і їх врахувати в кошторисі витрат.

11.

Чи є людина, відповідальний за стан будинку? Якщо ні, можливо, вам доведеться усувати неполадки самостійно або довго чекати, поки їх усунуть. У будь-якому випадку, вам варто дізнатися потрібний телефон і адресу і тримати їх під рукою.{/LikeAndRead}