Що не залізти в борги


У наш час рідко зустрінеш людей, які нікому і нічого не повинні. Борг не приходить відразу, зазвичай він накопичується і потім падає як сніг на голову. Якщо не приділяти належну увагу справах, то рано чи пізно ваші фінанси почнуть «співати романси» і ви зіткнетеся з серйозними наслідками. У цій статті ми розповімо вам, що не залізти в борги. Ми торкнемося одних з найбільш марнотратних звичок, які гарантовано призводять до боргів.

1.


Якщо ви витрачаєте більше, ніж заробляєте, то опинитеся комусь та повинні. Кредити і позики з'їдають вашу зарплату в одну мить. Якщо ви занадто пізно зрозуміли, що не в змозі платити за кредитами, то вас чекають великі боргові проблеми. Ведіть сувору бухгалтерію і не витрачайте таких сум, яких у вас немає.

2.


Сплачуйте готівкою повсякденні витрати. Взявши кредит, ви приречете себе відразу на дві неминучі проблеми: 1) борг зростає з кожним днем, 2) оплата в кредит більше, ніж оплата готівкою. Коли ви йдете в магазин за продуктами, залиште кредитна картка будинку. Беріть з собою і розплачуйтеся тільки готівкою.

3.

Перемкніть мислення з «нічого не повинен» на «залізу в борги». Кредитні картки породжують шкідливі звички. У людей складається враження вседозволеності, а почуття того, що вони витрачають гроші, пішов. Так, ви будете шикувати і смітити грошима, але тільки тимчасово, поки не треба буде виплачувати відсотки. Розплачуйтеся готівкою і сховайте кредитна картка подалі.

4.

Запитайте себе, чи виплачували ви зобов'язання по одному кредиту за допомогою іншого. Відповідь напевно буде позитивним. Але запам'ятайте, що користуючись цією схемою, ви лише відстрочує неминуче, платити все одно доведеться. Більше того, ваш борг з кожним разом все збільшується і збільшується. Більшість банків стягують комісії та операційні збори за користування кредитними картами і позиками. Консолідуючі кредити має сенс брати, тільки коли ви серйозно маєте потребу в грошах. Спробуйте виплачувати відсотки по одній карті, поки не погасите її. Потім переходьте до інших боргах і заборгованостях.
{LikeAndRead}

5.

Проконсультуйтеся з фінансовим консультантом. Багато банків пропонують цю послугу абсолютно безкоштовно. Якщо ви вже по вуха в боргах, то з їх допомогою ви зможете розпланувати бюджет і виплати по кредитах. Також вони розкажуть вам, як почати відкладати кошти на чорний день, так вам не обов'язково доведеться брати кредит, коли настануть важкі часи для вашого гаманця.
{/LikeAndRead}