Як відкрити рахунок у швейцарському банку


Погодьтеся, було б непогано мати можливість сказати: «Добре, я дам вам грошей, як тільки зроблю переклад з мого рахунку в швейцарському банку». Це відразу додало б вам ореол діловитості, забезпеченості та легкого відтінку небезпеки. Так що, якщо ви хочете стати власником такого іміджу, незважаючи на те, що ніколи не виїжджали за кордон, живете бідно і не наважуєтеся порушити закон, то дотримуйтесь зазначених нижче рекомендацій.

1.


Виберіть банк. Найбільшими з сотень швейцарських банків є UBS і Credit Suisse. Ці гіганти мають найбільш розгалуженою міжнародною мережею і стійкою репутацією.

2.


Зв'яжіться з обраним банком, щоб дізнатися про умови співпраці. Незважаючи на те, що швейцарські банки славляться своїм суворим дотриманням банківської таємниці, більшість банкірів все ж цікавляться, з ким вони будуть мати справу.

3.

Внесіть початковий внесок. Більшість банків вимагають внести не менше $ 1000, без урахування комісій за відкриття та ведення рахунку.

4.

Похваліться. Тепер ви офіційно є власником рахунку в швейцарському банку, так що можете спокійно видавати себе за шпигуна або мафіозі.
{/LikeAndRead}