Як відмивають гроші


Відмивання грошей - це хороший спосіб «легалізації» грошових коштів, отриманих в результаті незаконної діяльності, шляхом пропускання їх через легальні канали. Багато наркоторговці, продажні політики і корупціонери відмивають гроші, щоб приховати свою незаконну діяльність і відвернути від себе увагу. Відмивати гроші зовсім не складно, і зараз ви в цьому переконаєтеся.

1.


Покладіть гроші в надійний банк, але майте на увазі, що суми вкладів не повинні бути занадто великими, щоб не викликати підозр. Державні нормативні акти і нормативні акти Центрального банку вимагають документального підтвердження походження грошей для великих вкладів і незвичайного характеру діяльності.

2.


Створіть кілька різних рахунків під різними іменами в різних країнах, щоб організувати декілька грошових потоків.

3.

Почніть переводити гроші через різні рахунки за допомогою безготівкових переказів, міжбанківських переказів, повернень та вкладів, щоб змішати їх з законними джерелами доходів.

4.

Витрачайте гроші на дорогі товари: автомобілі, ювелірні вироби, нерухомість, щоб ще більше ускладнити відстеження походження брудних грошей.
{LikeAndRead}

5.

Поверніть гроші в основний грошовий потік шляхом «інвестування» в компанію в рахунок її незаконних доходів. Можна також заснувати некомерційну організацію чи продати раніше придбані товари вдвічі дорожче. До того часу гроші пройдуть через стільки рук, що відстежити їх походження практично неможливо.
{/LikeAndRead}