Як економити гроші незвичайними способами


Кожен з нас знає десяток - два способів економії грошей. Ми готові поділитися з вами ще кількома незвичайними секретами економії, що можуть вам стати в нагоді, якщо ви всерйоз задумалися про те, що пора економити. Все, що від вас буде потрібно, так це бажання, енергія і певний план. Отже,

1) Перш за все, почніть економити ті гроші, що ви витрачаєте кожен день. Ми пропонуємо вам тижні влаштовувати день без покупок. При виході з дому не беріть з собою гроші крім найнеобхідніших, типу грошей на проїзд у транспорті. Так ви заощадите гроші, які ви, самі того не помічаючи, витрачаєте щодня.

2) Навчіться торгуватися, просіть продавця надати знижку на куповані речі і предмети, вчіться міняти речі. Цілком можливо, що у вас є те, що не потрібно вам, але може бути цікаво іншим. Будьте готові до того, що це не завжди буде виходити, але кожен успіх збереже ваші готівку у вашому гаманці.

3) Якщо недалеко від того місця, де ви живете, є фермерське господарство або сільськогосподарське угіддя, попросіть дозволу зібрати врожай після того, як працівники господарства зберуть його. Багато фермерів будуть тільки раді дозволити вам зробити це. Так ви зберете достатньо фруктів або овочів, за які не потрібно буде платити гроші. Також ви можете звернутися до знайомих і сусідів, якщо у них є присадибні ділянки або сади.

4) Хоча б раз на місяць відмовтеся від нездорової їжі. Вона не тільки дорого коштує, але й не зовсім корисна для здоров'я. Так, ви можете зробити день розвантаження для організму, харчуючись весь день овочами, і заощадити кошти.

5) Якщо у вас є необхідність у покупці меблів або побутових приладів, купуйте злегка вживані речі через комісійні магазини або ломбарди або просто з других рук.

6) Купуйте кілька курок - несучок, їх можна тримати навіть в кімнаті або на балконі, якщо ви живете в квартирі. Вони не настирливі, якщо з ними немає півня, тому не будуть набридати вам і вашим сусідам і харчуються буквально відходами з вашого столу. Так у вас щодня будуть свіжі яйця, за які не потрібно платити грошей.

7) Якщо ви міський житель, спробуйте виростити овочі на балконі. Правильно підібрані насіння, ретельно сплановані розміри горщиків, кашпо і ящиків допоможуть вам отримати для своїх потреб деякі овочі. Відвідайте бібліотеку, щоб познайомитися з літературою на цю тему, якщо раніше вам ніколи не доводилося стикатися з кімнатним або балконним рослинництвом.{/LikeAndRead}