Як економити на бензині


У такий непростий час кожен шукає способи заощадити. Чому б не почати з того, що крім економії принесе користь оточуючим? Нижче представлені кілька способів економії бензину.

1.


Існує безліч варіантів економії на паливі: від покупки машини з малим споживанням палива до ретельного вибору заправки з найнижчими цінами. Отже, способів безліч, і ось деякі з них.

2.


По-перше, можете змінити свою стару машину на модель з більш ефективним споживанням палива. Можливо з вашого розвалюхи ви не зможете взяти участі в державній програмі і отримати за неї гроші. Хоча цей спосіб вимагає деяких витрат, згодом він швидко окупиться на дорозі.

3.

Багато мереж заправних станцій пропонують дисконтні карти. Як правило, їх неохоче купують, проте, якщо ви придбаєте таку карту, то зможете отримати знижку до 5%. Це приблизно по 1,5 р. економії з літра бензину за 30 р. За рік при середньому споживанні палива ви заощадите до 4000 р.. Варто серйозно задуматися над такою пропозицією.

4.

Знижки на бензин надаються не тільки заправними мережами, а й іншими організаціями. Слідкуйте за акціями компаній і супермаркетів. Купуючи карти цих компаній і користуючись їх послугами, ви також можете отримати знижку на бензин.
{LikeAndRead}

5.

І, нарешті, спробуйте змінити свої звички водіння. Не обов'язково завжди першим рушати на сигнал світлофора і швидко розганятися, адже саме на це потрібна велика кількість бензину. Крім того, ви можете користуватися громадським транспортом, щоб добиратися на роботу, або домовитися з сусідом довозити один одного на роботу на ваших авто по черзі. Багато людей так роблять. Звичайно, це не так зручно, і вам доведеться слідувати не тільки своїм розкладом, але це дійсно економить гроші.
{/LikeAndRead}