Як економити на електроенергії


Коли потрібно заощадити гроші й урізати деякі витрати, існують способи, які не дуже вас стиснуть і не змінять сильно ваш спосіб життя. Ось декілька прийомів економії на електроенергії, слідуючи яким ви можете накопичити на інші потрібні речі, наприклад, на «іграшки» для себе коханого.

1.


Коли включаєте в кімнаті світло, закривайте штори і фіранки. Якщо на вікнах зовсім немає фіранок - купіть їх. Штори служать відмінним ізолятором.

2.


Встановіть енергозберігаючі пластикові вікна. Ваші старі вікна з одним шаром скла легко пропускають повітря і випускають тепло з вашого будинку.

3.

Змініть фільтри в кондиціонерах і обігрівачах. Це не тільки дозволить цим приладам працювати з максимальною ефективністю, але і зробить повітря в будинку чистіше.

4.

Встановлюйте кімнатні кондиціонери на тій стіні будинку, де більше тіні. Тоді їм не доведеться так активно працювати, і вони будуть витрачати менше енергії.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що кондиціонери та обігрівачі у вашому будинку правильних розмірів. Якщо вони занадто малі, то їм доводиться працювати дуже інтенсивно. Якщо занадто великі - то працюють неефективно і витрачають зайву енергію.

6.

Регулярно перевіряйте електричні пристрої у вашому домі. Це забезпечить їх безперебійну роботу і дозволить помітити проблему на ранній стадії, щоб ваші прилади не зламалися в той час, коли вони особливо потрібні - у найхолодніші зимові дні або в літню спеку.

7.

Якщо у вас свій будинок, подстригайте кущі та дерева у вашому дворі. І не садіть їх занадто близько до кондиціонерів або обігрівачів, що виходив назовні.

8.

Садіть з сонячної сторони будинку тінисті дерева.

9.

Використовуйте автоматичний пристрій для включення і виключення світла. Світло буде автоматично вимикатися, коли вас немає в кімнаті. Це заощадить енергію, так як світло не горітиме постійно. Крім того, автоматичне включення світла може відлякати злодіїв від вашого житла.

10.

Користуйтеся флуоресцентними лампочками. Незважаючи на те, що вони стоять трохи більше звичайних електричних лампочок, вони прослужать вам до 10-ти разів довше і при цьому споживають набагато менше енергії.

11.

Виймайте електроприлади з розеток, коли не користуєтеся ними. Деякі з них споживають невелику кількість енергії навіть у вимкненому вигляді.

12.

Регулюйте температуру у вашому будинку перед тим, як йти або лягати в ліжко. Або, ще краще, встановіть програмований термостат. Він допоможе заощадити на електроенергії набагато більше тієї ціни, яку ви віддасте за нього.
{/LikeAndRead}