Як визначити небезпечні для дітей іграшки

Зараз якраз той час року, коли діти стають радісними і неспокійними. Вони знають, що наближаються свята, коли всі дарують один одному подарунки.
Вони ретельно складають список іграшок (на основі розрекламованих героїв коміксів чи фільмів). І Ви повинні підготуватися не гірше. Ви вибираєте список найбажаніших іграшок і відправляєтеся в "Дитячий Світ", після чого заглядаєте в якій-небудь супермаркет, щоб докупити різних дрібниць.

Як домогтися порядку в дитячій

Всі ми знаємо, що дитячі іграшки, розкидані тут і там, перетворюють наш будинок на нескінченний хаос. І головною причиною цього безладдя є те, що немає в будинку спеціально відведеного місця для іграшок. Діти ніколи не бувають занадто малі, для того щоб вчитися прибирати за собою свої власні іграшки.

Як зібрати велосипед

Обсяг збірки залежить від фірми-виробника велосипеда. На збірку велосипеда може знадобитися близько 30 хвилин. Вам знадобляться викрутка, комплект насадок і кільцевої або ріжковий гайковий ключ. Перш ніж розпочати складання велосипеда, краще всього дістати всі частини з коробки і перевірити наявність всіх необхідних деталей.

Як зробити дзигу

До появи ігрових приставок і комп'ютерних ігор, діти грали в забавні і цікаві іграшки. Юла, незважаючи на свій солідний вік, залишається популярною досі. Щоб зробити цю нехитру іграшку знадобиться лише кілька шматочків паперу, дерева або пластику. Виготовлення не займе багато часу - простеньку дзигу можна зробити менше, ніж за годину.

Як зробити зефірне ружь

Шукайте веселе і недороге розвага для дітей (або для себе, якщо в глибині душі ви все ще дитина)? Зробити зефірне рушницю дуже просто. На матеріали піде не так багато грошей. Головне, що вам потрібно, це полівінілхлоридна труба з діаметром 1 см. Розпиляти трубку можна самому ножівкою або труборізом, а можна попросити відрізати потрібний шматок в скобяной лавці або господарському магазині, попередньо визначившись з розмірами.