В які ігри пограти з дітьми під час подорожі на машині

Подорожі з дітьми можуть бути дуже довгими, але якщо протягом всього шляху ви будете грати в ігри, то здасться, що час летить непомітно, а сміх буде все голосніше і голосніше. Я склав невеликий список ігор, перевірених часом і величезною кількістю поїздок.

1.

Я перший побачив!
Це своєрідна гра в слова.

Нарди для початківців

Нарди - одна з найдавніших настільних ігор в світі, в неї грають люди різного віку. Також як шашки і шахи, ця гра вимагає стратегічного мислення та вміння перехитрити противника. Але на відміну від шашок і шахів, в нардах використовується кістки, які привносять у гру елемент ймовірності. Навчитися грати в нарди недовго, але щоб стати майстром, доведеться потрудитися.

Позиційна гра в шахи

Позиційна гра - це чудова аналітична стратегія, якої дотримуються всі майстри шахів.

Припустимо, що ви знаєте основи гри в шахи. Існує п'ять логічних ланцюжків, п'ять послідовних кроків, які обов'язково роблять шахісти, перш ніж зробити хід. Ця стаття не для новачків, і тому вона так кратка. Професійний шахіст зрозуміє наступні кроки:

Поради як виграти в блекджек

Вам набридло платити за яскраві вогні Лас-Вегаса?

Ви хочете навчитися вигравати в блекджек?

Граючи в блекджек, вигравати виходить далеко не завжди. Але ви можете поліпшити свої шанси на виграш, якщо будете слідувати простим стратегіям цієї гри.

Ці поради розраховані на традиційні, а не онлайн казино.

Стратегія перемоги в ігреРіск на Фейсбук

Кроки на шляху до перемоги в грі «Ризик» викладено тут, з самого початку гри.

1.

На початку гри, якщо у вас є можливість вибирати території, постарайтеся закріпити за собою той континент, який буде легко захистити. До них відносяться, в порядку зростання: Африка, Південна Америка, і Океанія. Якщо країни вибираються автоматично, визначте, які з них буде легко захопити.