В які ігри пограти з дітьми під час подорожі на машині


Подорожі з дітьми можуть бути дуже довгими, але якщо протягом всього шляху ви будете грати в ігри, то здасться, що час летить непомітно, а сміх буде все голосніше і голосніше. Я склав невеликий список ігор, перевірених часом і величезною кількістю поїздок.

1.


Я перший побачив!
Це своєрідна гра в слова. Мета гри - знайти об'єкт, назва якого починається з «а». Слова можна шукати на дорожніх знаках, рекламних щитах, номерних знаках, вивісках магазинів і т.д. Не можна повторювати двічі одну й ту ж літеру.

2.


Я бачу жовтий предмет! Вгадай, що це?
Гра дуже проста. Одна людина загадує предмет в машині або на вулиці і каже: «Я бачу якийсь червоний предмет», потім всі починають вгадувати, що це за предмет. Черга загадувати предмет переходить до того, хто вгадає попередній.

3.

Ти сказав «порося», слово закінчується на «до». Тоді я кажу «кіт».
Гра в тварин. Кожен учасник повинен назвати тварину, назва якого починається на останню букву щойно названого тварини. При цьому не можна повторюватися!

4.

Гра в пісні з фільмів.
Один гравець наспівує мотив пісні з фільму або телешоу. Той, що вгадує, звідки ця пісня, повинен згадати і наспівати свою пісню і т.д.
{LikeAndRead}

5.

Гра в корову.
Спочатку потрібно поділити всіх учасників на команди. Ті, які знаходяться праворуч, дивляться в праве вікно, ті, які зліва - в ліве. Ті, хто знаходиться в середині, повинні кинути жереб, який вирішить, в яке вікно вони повинні дивитися. Мета гри - помітити якомога більше корів, вважати потрібно абсолютно всіх, які тільки зустрінуться і записати їх кількість на листку. Якщо ви помітите на своєму боці кладовище, то всі набрані вашою командою окуляри губляться. Виграє той, у кого по закінченню поїздки буде найбільша кількість очок. Гру можна зробити цікавіше і азартніше, якщо за перемогу давати приз.

6.

Діти часто дивляться по сторонах, тому помічають всі визначні пам'ятки, які зустрічаються на шляху. Завдяки таким іграм вони дізнаються набагато більше, ніж під час перегляду DVD.
{/LikeAndRead}