Як вигравати в відеопокер


Відеопокер - одна з найпопулярніших азартних ігор. Він дозволяє гравцеві використовувати свою стратегію гри, не покладаючись на чисту удачу. Однак щоб збільшити шанси на виграш, потрібно досконало вивчити правила і порядок гри, а також вибрати відповідний ігровий автомат.

1.


Знайдіть автомат для гри в відеопокер з повною виплатою. Багато людей навіть не замислюються про вибір ігрового автомата, вважаючи, що всі вони однакові. Однак це далеко не так. Кращий спосіб визначити найвигідніший автомат - це знайти таблицю виплат для гри «валет чи старше» і придивитися до колонки виплат за одну монету. Оцініть, скільки можна отримати, маючи на руках фул-хаус або стріт. Якщо виплата становить дев'ять монет за фул-хаус і шість - за стріт, то це автомат з повною виплатою. Зазвичай такий автомат називають просто: машина 9/6. Існують і автомати з неповною виплатою: 8/5, 7/5 і 6/5.

2.


Визначте, яку суму ви плануєте програти. Неважливо, як добре ви граєте, настроюйтеся на втрату грошей. Принаймні, на цей раз. Як правило, протягом однієї ігрової сесії удача то посміхається вам, то відвертається. Але ви можете сподіватися на дуже вигідну комбінацію карт, яка дозволить вам не тільки повернути втрачене, але і, в деяких випадках, залишитися у виграші. Отже, починаючи гру, визначте межа програшу і, як тільки він досягнутий, вставайте і йдіть. Зрештою, це не остання ваша гра.

3.

Слідкуйте за таблицею виплат. Запам'ятовувати її не треба: вона поміщена на екрані ігрового автомата. Звіряйтеся з нею, визначаючи, які карти залишити. Іноді можна пожертвувати маленьким виграшем заради шансу зірвати джек-пот.

4.

Постарайтеся запам'ятати чарт стратегії відеопокеру. Звіряйте свої карти з перерахованими там комбінаціями, рухаючись зверху вниз. Знайшовши свою комбінацію, дотримуйтесь рекомендації, які карти (карту) скинути.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви новачок, спочатку потренуйтеся в безкоштовному варіанті гри і тільки потім переходите на грошовий варіант. Це допоможе вам вивчити чарти і з великим успіхом продовжувати гру в режимі реальних грошей.
{/LikeAndRead}