Як вигравати в онлайн-покер


Останнім часом покер придбав надзвичайну популярність серед інших азартних ігор в усьому світі. Кожен сьогодні хоче сидіти за зеленим столом і вважати фішки, подібно героям популярних фільмів і телепередач. З розвитком інтернету практично кожен може дозволити собі це. У покері немає ніяких гарантій, але слідуючи чіткої стратегії, ви зможете виграти трохи грошей. Наберіться терпіння, і воно буде винагороджено сповна.

1.


Грайте акуратно

Це золоте правило покеру. Грайте тільки з хорошими картами. Це може здатися вам нудним - сидіти і чекати, поки до вас прийде хороша роздача, проте незабаром ви переконаєтеся, що дана тактика має успіх. Якщо ви новачок, грайте тільки з парами вісімок і сильніше, королем і тузом або тузом і дамою.

2.


Грайте агресивно

Якщо до вас прийшли хороші карти, не бійтеся робити хороші ставки. В світі онлайн-покеру люди роблять ставки практично з будь-якими картами, які до них приходять. Використовуйте це як перевагу. Якщо у вас на руках хороша пара або туз і король, збільште ставку. Гравець з доброю рукою виграє партію частіше. Якщо у вас найкращі з можливих карт на руках, ставте, ставте і ще раз ставте! Буває, що гравець з п'ятіркою і сімкою на руках виграє у того, хто грав з парою тузів. Якщо з вами трапилося таке, не турбуйтеся і не відступайте від обраної стратегії.

3.

Спостерігайте за іншими гравцями

Звертайте увагу, як грають гравці за вашим столом. Вловіть їх звички і манеру гри. Чи за столом гравець, який підвищує ставки тільки на флопе? Або, можливо, за столом сидить людина, яка постійно підвищує ставки, і при цьому у нього немає нічого? Наступного разу, коли будете грати з ним з хорошими картами в руках, можете не лякатися його великих ставок, швидше за все, він знову блефує. Завжди стежте за іншими гравцями, це підвищить ваші шанси на виграш.
{/LikeAndRead}