Стратегія перемоги в ігреРіск на Фейсбук


Кроки на шляху до перемоги в грі «Ризик» викладено тут, з самого початку гри.

1.


На початку гри, якщо у вас є можливість вибирати території, постарайтеся закріпити за собою той континент, який буде легко захистити. До них відносяться, в порядку зростання: Африка, Південна Америка, і Океанія. Якщо країни вибираються автоматично, визначте, які з них буде легко захопити.

2.


Захищайте межі своєї території, поміщаючи на кордонах стільки армій, скільки можете. За допомогою двох-трьох армій захопіть країни вашого континенту, утримувані іншими гравцями. Якщо хтось зазіхає на ваші країни, визначте, чи зможете ви їх захистити, і в іншому випадку залиште їх і шукайте більш легку здобич. Мета полягає в тому, щоб захистити континент з мінімальними втратами військ.

3.

Використовуйте армії, які ви купуєте додатково завдяки володінню цілим континентом для того, щоб посилити його захист. Наприклад, ви купуєте бонус у три армії за Африку, і ставите їх у країнах, що межують з іншими континентами, щоб придбати максимальний захист.

4.

Арміями, які ви придбали (щонайменше, три за раунд) підсилюйте свою територію, захоплюючи країни, які захищає всього одна армія. Це дозволить вам захопити весь континент у ваші руки. І дасть можливість захоплювати інші континенти надалі. Залишайте в кожній країні, щонайменше, дві армії, щоб їх було складніше захопити. Постарайтеся захоплювати країну в кожному раунді, щоб отримати картки.
{LikeAndRead}

5.

При отриманні карток постарайтеся зібрати їх побільше перед початком обміну. Максимум в грі - п'ять карток, і доцільно зберігати карти територій доти, коли їх можна буде обміняти на максимальне число підкріплень. Якщо ви отримали картку, яка може приймати будь-яке значення, збережіть її на випадок, коли вона вам знадобиться. Її можна буде використовувати, коли один з інших гравців вторгнеться на ваш континент.

6.

Якщо ви опинилися змушені битися з гравцем з великою кількістю континентів, і програєте, постарайтеся напасти на його континенти, щоб зменшити його територію, а отже, кількість наданих йому додаткових армій. Вашій ворогові буде складніше відновити сили і цей крок виграє вам час, щоб зібрати сили.
{/LikeAndRead}