Як відкрити консервну банку без консервного ножа

Я навчився робити це, коли був маленьким. Один бомж показав мені, як можна відкрити консервну банку без консервного ножа. У той час я і уявити не міг, що це вміння мені коли-небудь знадобиться. Я виріс, і мені довелося ним скористатися. Необхідність відкрити банку може стати питанням життя і смерті.

Як відокремити пісок

Пісок (діоксид кремнію) практично не розчиняється у воді і більшості інших органічних розчинників. За допомогою цієї властивості піску його можна виділити з суміші, але тільки за умови, що інший компонент здатний розчинятися в розчиннику. Стратегія полягає у розчиненні суміші у воді чи іншому розчиннику з подальшою фільтрацією піску.

Як вибрати телескоп і почати займатися астрономією

Телескоп - це перше, що спадає на думку, коли думаєш про астрономію. Насправді, на самому початку варто подивитися на зірки в бінокль. Більшість завзятих астрономів погоджуються з тим, що деякі місячні затемнення, яскраві комети і зірки краще видно в бінокль, ніж в телескоп.

1.

Ви можете витратити тисячі або десятки тисяч рублів на телескоп, який може вам не підійти.

Як вибрати телескоп для початківця

Здавна, людина намагалася пізнати таємниці космосу, вивчити зоряне небо. Розуміючи красу і велич космосу, ми вчимося жити в гармонії з природою. Одвічне питання, що мучить тих, хто вирішив зайнятися вивченням нічного неба, як вибрати свій перший телескоп. Насамперед потрібно дізнатися все про телескопах - їх історію, функції, принцип роботи, види телескопів.

Як вибрати циркулярний верстат

Добре обладнаній майстерні необхідний циркулярний верстат - пила з лезом, яке виступає з розрізу в столі. З цим інструментом ви зможете відрізати довгі дошки і точно робити прямі або кутові зрізи.

1.

Відвідайте великий магазин технічних товарів для вибору інструменту.

2. Подивіться на настільні і на підлогові моделі, в залежності від ваших цілей.