Де завантажити ігри для PSP

Sony PlayStation Portable - кишенькове ігровий пристрій, графіка на якому приблизно схожа з Sony PlayStation 1. Зазвичай, щоб пограти в яку-небудь гру на PSP, використовують UMD-диск з грою, який поміщається в слот в задній частині пристрою, але власники PSP також можуть завантажити ігри на карту пам'яті.

Як безкоштовно завантажити і дивитися відео на PSP

У статті детально викладено, як завантажити відео з інтернету і переглянути його на PSP.

1.

Зайдіть на домашню сторінку Google. Наберіть в формі пошуку «uTorrent», щоб завантажити та встановити програму uTorrent на свій комп'ютер.

2. Запустіть цю програму і в формі пошуку напишіть назву потрібного вам фільму.

Як безкоштовно завантажити ігри для PSP

Перевага завантаження ігор для PSP в тому, що ігор можна накачати багато, але при цьому ваш будинок не буде завалений сотнями дисків, як якщо б ви ці ігри купили. Ви обмежені лише ємністю своєї карти пам'яті. До того ж, навчившись завантажувати ігри на свою PSP, ви зможете грати в так звані «доморощені» гри.

Як відремонтувати Xbox 360

Якщо ваша приставка Xbox 360 почала несподівано вимикатися посеред гри, можлива тому причина - перегрів. Спробуйте наш рада, перш ніж нести Xbox 360 в майстерню. Цей спосіб може допомогти також при неполадки з Рlaystation та іншими ігровими приставками. Іноді він працює навіть з телевізорами.

1.

Вийміть диск з приставки

Як вивчити англійську мову за допомогою комп'ютерних ігор

Цілком можливо, що англійська є одним з найскладніших мов сучасності. Кожен день в ньому створюються нові слова, змінюються і розвиваються давно прийняті усталені правила. Досить складно навчитися швидко говорити по-англійськи, смертельно при цьому не статут. Якщо прісні університетські та книжкові вправи не приносять радості, можна спробувати інший метод: відеоігри.