Де завантажити ігри для PSP


Sony PlayStation Portable - кишенькове ігровий пристрій, графіка на якому приблизно схожа з Sony PlayStation 1. Зазвичай, щоб пограти в яку-небудь гру на PSP, використовують UMD-диск з грою, який поміщається в слот в задній частині пристрою, але власники PSP також можуть завантажити ігри на карту пам'яті. На ній вистачить місця для безлічі ігор, як ліцензійних, так і більш сумнівного походження.

PSP Blender

PSP Blender - один з найпопулярніших сайтів, де можна завантажити програми для PSP. Вони дозволяють своїм членам без будь-яких обмежень завантажувати повні версії комп'ютерних ігор, ТВ-програми, фільми і музику. Щоб отримати членство, потрібно зробити одноразовий внесок у 37 $. Останнім часом цей сайт піддавався ретельній перевірці, після того як Sony звинуватила їх у крадіжці технологій та їх перепродажу і привернула до них увагу правоохоронних органів. Те, що Sony виігает судовий процес - лише питання часу; якщо вас зацікавив цей сайт, раджу поквапитися, тому що незабаром його можуть закрити. Люди, які заплатили 37 $ за членство, кажуть, що PSP Blender - чудовий сайт і що він допоміг заощадити їм купу грошей.

PSPISOZ і PSPROMS

З цих двох сайтів можна безкоштовно завантажити ігри для PSP. У їх внутрішньої бібліотеці зберігаються ігри у форматі ISO / CSO, які працюють тільки з особливою прошивкою, яку ви повинні будете встановити на PSP самі. Без цієї прошивки завантажені файли будуть марні. Нагадаю, законність діяльності цих сайтів викликає сумнів, як і їх подальша доля.

PlayStation Store

Sony почала боротьбу з піратством, спростивши процес покупки ігор для власників PSP і PlayStation, що виразилося у відкритті офіційного інтернет-магазину Sony PlayStation Store. PlayStation Store можна відвідати як просто через інтернет, так і безпосередньо з самої ігрової приставки. Повні версії ігор коштують близько 15-20 $, і все на 100% законно. Користувачі можуть бути впевнені, що отримують ліцензійні ігри у виробника, а не з сервера, що стоїть десь у підвалі у якихось хлопців.
{/LikeAndRead}