Як безкоштовно завантажити і дивитися відео на PSP


У статті детально викладено, як завантажити відео з інтернету і переглянути його на PSP.

1.


Зайдіть на домашню сторінку Google. Наберіть в формі пошуку «uTorrent», щоб завантажити та встановити програму uTorrent на свій комп'ютер.

2. Запустіть цю програму і в формі пошуку напишіть назву потрібного вам фільму. Виберіть один із запропонованих варіантів і почніть завантаження. В якості альтернативи можна зареєструватися на будь-якому трекері і пошукати потрібний фільм там.

3.


Поки йде завантаження, поверніться на домашню сторінку Google і введіть у формі пошуку «PSP Video 9». Завантажте та встановіть останню версію програми на свій комп'ютер.

4.

Коли ви запустите програму в перший раз, вам буде запропоновано поєднати PSP з комп'ютером через USB-кабель. Переконайтеся, що в PSP вставлена карта пам'яті.
{LikeAndRead}

5.

PSP Video 9 запитає у вас версію вашої PSP. Дізнатися номер версії можна в меню «System Information» («Інформація про систему»).

6.

Дуже важливо вибрати правильну версію PSP, і вставити картку пам'яті у вашу PSP, тому що коли ви виберіть версію, PSP Video 9 почне програмувати вашу карту пам'яті, щоб ви могли зберігати там відео.

7.

Відмінно, ви завантажили фільм, тепер потрібно його переконвертувати. Завантажений файл зберігається в папці за умовчанням: «Downloads» («Завантаження»), якщо ви не задали інший шлях. Запустіть PSP Video 9 і виберіть функцію конвертації.

8.

Натисніть на відповідну кнопку і виберіть файл для конвертації.

9.

Зазвичай конвертація займає близько півгодини, залежно від розміру файлу. Коли вона закінчиться, натисніть на кнопку «Split View» («Роздільний перегляд»). Тепер ви можете переглянути файли і на ПК, і на PSP.

10.

Переконайтеся, що ваша PSP з'єднана з комп'ютером. Виберіть завантажений вами файл та натисніть кнопку «Copy to PSP» («Копіювати на PSP»). Ваш файл буде скопійований на PSP і відображений в розділі відео PSP. Насолоджуйтесь.
{/LikeAndRead}