Як безкоштовно завантажити ігри для PSP


Перевага завантаження ігор для PSP в тому, що ігор можна накачати багато, але при цьому ваш будинок не буде завалений сотнями дисків, як якщо б ви ці ігри купили. Ви обмежені лише ємністю своєї карти пам'яті. До того ж, навчившись завантажувати ігри на свою PSP, ви зможете грати в так звані «доморощені» гри.
Процвітаюче в мережі співтовариство ентузіастів створює додатки, які можна запустити на Sony PlayStation Portable (PSP). Такі ігри, часто звані «homebrew» («доморощені»), можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Як безкоштовно завантажити ігри для PSP.

1.


Перевірте, чи встановлена у вас правильна прошивка. Прошивка - це ліцензійна операційна система, необхідна для функціонування вашої PSP. Ваша прошивка повинна мати версію 1.0 або 1.5, щоб ви могли завантажувати ігри. На цих версіях можна запускати «доморощені» гри (більш пізні версії мають захист від запуску неліцензійних PSP-ігор).
Щоб перевірити вашу прошивку, натисніть кнопку «home» («Додому») на вашій PSP. Перейдіть та виберіть «Settings» («Установка»). Далі оберіть "System Information» («Системна інформація»). Інформацію про прошивці можна знайти в розділі «System Software» («Системне програмне забезпечення»). Якщо цей розділ має номер 1.0 або 1.50, то ви зможете грати в «доморощені» гри на своїй PSP. Якщо зазначена там цифра більше, то ви не зможете запускати безкоштовні ігри.

2.


Відформатуйте карту пам'яті PSP. (Її ємність не відіграє суттєвої ролі, так як більшість «доморощених» PSP-ігор мають дуже маленький розмір). Помістіть карту пам'яті в слот на лівій стороні корпусу PSP, там, де розташовані кнопки зі стрілками. Відкрийте кришку і вставте картку пам'яті, переконайтеся, що вона лежить лицьовою стороною, і напрям її руху збігається з білою стрілкою.
Натисніть клавішу «Home» і увійдіть до розділу «Settings», потім в «System Settings». На наступному екрані знайдіть пункт «Format Memory Stick» («Форматування картки пам'яті»). З'явиться вікно підтвердження вибору. Виберіть «Yes» («Так») і через кілька секунд почнеться форматування.

3.

Завантажте безкоштовну PSP-гру на свій комп'ютер. Безліч безкоштовних PSP-ігор можна знайти на таких сайтах, як: PSP Brew, UR PSP і PSP-Homebrew.eu. Процес завантаження гри точно такий же. Просто виберіть пункт «завантажити» або клацніть правою кнопкою миші по файлу і виберіть «Save As» («Зберегти як»).

4.

Розпакуйте файли. Зазвичай при скачуванні безкоштовних ігор ви отримуєте упакований (або архівний) файл. Це дозволяє розробнику не мучитися з розбивкою на частини великих файлів. Як відомо, перш ніж запустити додаток, його потрібно спочатку розпакувати, щоб отримати доступ до окремих файлів.
Щоб розпакувати файли, потрібно скористатися архіватором. Windows має вбудований архіватор, він простий у використанні, вам потрібно всього лише вибрати потрібну функцію. Але якщо вам потрібен більш професійний інструмент, використовуйте WinZip (для ПК) або Stuffit (для Mac). Обидві програми можна завантажити безкоштовно, але ліцензійна версія WinZip має 30-денний демонстраційний період. У будь-якому випадку легше відразу розпакувати всі, ніж вибирати пункт "Extract» («Витягнути») і отримувати файли по одному.
{LikeAndRead}

5.

З'єднайте свою PSP з комп'ютером за допомогою USB-кабелю. Переконайтеся, що малий кінець USB-кабелю підключений до PSP, а великий до будь-якого з вільних USB-портів на вашому комп'ютері.

6.

Перемкніть PSP в USB-режим. PSP не зможе взаємодіяти з комп'ютером, поки не включений USB-режим. Перейти в нього можна натиснувши кнопку «Home», вибравши «Settings» і, нарешті, «USB Connection» («USB-з'єднання»).

7.

Скопіюйте гри на PSP. Ця вирішальний крок завантаження ігор на PSP і ... дуже простий. Коли з'єднання PSP з комп'ютером буде здійснено, скопіюйте ігри, які хочете завантажити, в папку для ігор на вашій PSP. Якщо ця папка не створено автоматично, вам доведеться створити її самостійно. Клацніть правою кнопкою миші по порожній області в директорії PSP і введіть ім'я «Game».

8.

Запустіть гру, яку завантажили. Після того як ви встановили вподобану гру на PSP, від'єднайте пристрій від комп'ютера. З головного меню увійдіть в розділ «Game» («Гра»). Виберіть «Memory Stick» («Карта пам'яті»). «Доморослі» гри, які ви завантажили, знаходяться тут. Виберіть одну з них і натисніть клавішу «X». Якщо гра написана правильно і у вас встановлена потрібна версія мікропрограми, гра повинна запуститися так само, як і ліцензійна.
{/LikeAndRead}