Як виграти в САПР


«Сапер» - це класична комп'ютерна гра, яка поставляється практично з усіма версіями ОС Windows. Мета гри - визначити, які квадрати на сірому ігровому полі заміновані. Незамінірованние квадрати порожні або позначені цифрами, які свідчать про те, що поруч знаходиться бомба. Якщо ви правильно відзначите всі заміновані квадрати, то ви виграли. В якості альтернативи, більшість власників комп'ютерів на базі Windows можуть використовуватися спеціальний чит-код, щоб визначити всі бомби за рекордний час.

Використання логіки

1.


Почніть з рівня «Новачок» і натисніть кілька разів в будь-яких місцях на ігровий сітці. Дуже навіть імовірно, що ви розкриєте великі області порожніх квадратів, оточених квадратами з цифрами. На щастя, «Сапер» запрограмований так, що ваш перші клацання ніколи не потрапить на міну.

2.


Шукайте клітку, позначену цифрою 1. Поряд з такою клітиною знаходиться тільки одна міна, яка може розташовуватися прямо над нею, з боків, знизу або біля кутів. Якщо поруч з таким квадратом знаходиться тільки один Невідкритий квадрат, це, швидше за все, міна. Натисніть на ньому правою кнопкою миші, щоб позначити його як замінований.

3.

Рухайтеся далі вниз, використовуючи як підказки клітини з номерами. Переконайтеся, що ви повністю інформовані про вже позначених мінах і про те, як вони розташовані по відношенню до клітин з цифрами. На рівні «Новачок» вам будуть зустрічатися клітини, оточені трьома мінами, в той час як у рівні «Експерт» одну клітку можуть оточувати 6-7 хв.

4.

Натисніть в будь-якому місці сітки, якщо після відкриття перших клітин з цифрами ви не знаєте, що робити далі. Більш ніж імовірно, що ви відкриєте нову лінію і продовжите з неї.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть подвійне клацання правою кнопкою миші над нерозкритою кліткою, щоб позначити її знаком питання як нагадування, щоб ви до неї повернулися пізніше.

6.

Продовжуйте позначати всі міни, використовуючи логіку, і натискайте на всіх інших клітинах, щоб виграти гру. Пройшовши рівень «Новачок» у цій грі, спробуйте рівень «Любитель», який вже поскладніше.

Обман в «сапера»

1.

Запустіть гру на робочому столі, виберіть потрібний рівень і розмір сітки.

2.

Тримайте курсор мишки над ігровою сіткою. Введіть наступні літери в нижньому регістрі без пропусків: xyzzy. Натисніть і утримуйте клавішу «Shift», потім натисніть «Enter». Відпустіть обидві клавіші.

3.

Подивіться в лівий верхній кут монітора. Ви побачите невеликий безбарвний піксель. Поставте курсор над будь-яким квадратом сітки. Якщо цей піксель поміняє свій колір на чорний, то курсор знаходиться над міною. Якщо він стає білим, то цей квадрат безпечний, і ви можете на нього натиснути.

4.

Використовуйте цей піксель, щоб позначити всі міни і всі безпечні клітини.
{/LikeAndRead}