Як вивчити англійську мову за допомогою комп'ютерних ігор


Цілком можливо, що англійська є одним з найскладніших мов сучасності. Кожен день в ньому створюються нові слова, змінюються і розвиваються давно прийняті усталені правила. Досить складно навчитися швидко говорити по-англійськи, смертельно при цьому не статут. Якщо прісні університетські та книжкові вправи не приносять радості, можна спробувати інший метод: відеоігри. Витримка - це ключовий момент при вивченні англійської, але, на щастя, є способи, які дозволяє з головою зануритися у вивчення мови під час вистежування головного боса.

1.


Вибирайте ігри, в яких велику роль грають діалоги та тексти, наприклад серія Fallout. Чим частіше ви будете стикатися з мовою, тим швидше їм опануєте.

2.


Увімкніть субтитри. Ігри з великою кількістю діалогів, такі як: Final Fantasy XII, Mass Effect і Dragon Age, надають великі можливості для читання і прослуховування англійської мови.

3.

Граючи, читайте вголос субтитри. Щоб навчитися говорити по-англійськи, недостатньо тільки читати і слухати розмови інших. Читання діалогів - це відмінна практика мови.

4.

Грайте в ігри, призначені спеціально для вивчення мови. Чим більше гра зав'язана навколо мови, тим легше буде вчитися.
{LikeAndRead}

5.

Спілкуйтеся в чатах з іншими гравцями. Наприклад, власники приставок XBox 360 можуть спілкуватися через сервіс XBox Live. Якщо у вас комп'ютер, скористайтеся величезними можливостями для вивчення мови, які надають масштабні багато користувачів онлайн-ігри.{/LikeAndRead}