Як встановити Windows XP на PSP


Повинно бути, ви бачили, що у деяких власників PSP встановлена Microsoft Windows XP і можливо вам теж захотілося мати таку. Але насправді сама операційна система Windows XP не був встановлений на PSP, це тільки імітація. Хоч у вас і немає можливості встановити операційну систему Windows XP на PSP, ви можете зробити так, щоб ваша PSP була схожа на Windows XP. Для цього потрібно встановити тему оформлення під Windows XP, яка буде максимально схожа на оригінал. Одна така тема називається «pspWxp».

1.


Завантажте тему оформлення «pspWxp» з офіційного сайту.

2.


Натисніть правою кнопкою миші на файл теми оформлення і оберіть "Extract All» («Видобути все»). Двічі клацніть на папці «pspWxp», щоб відкрити її. З'єднайте вашу PSP з комп'ютером за допомогою USB-кабелю.

3.

Двічі клацніть мишею по файлу «install.exe» у папці «pspWxp». Коли установка завершиться, від'єднайте PSP від комп'ютера.

4.

Відкрийте інтернет-браузер на вашій PSP і введіть «file :/ pspWxp / index.htm», натисніть «Enter».
{LikeAndRead}

5.

Натисніть на трикутник, щоб сховати панель інструментів PSP (натиснувши на нього ще раз, можна знову включити відображення панелі інструментів). Тепер ваша PSP виглядає як персональний комп'ютер.
{/LikeAndRead}