Робимо курильну трубку з яблука

Це прекрасний спосіб зробити трубку. До всього іншого, ця трубка ще й буде солодкою. Крім того, виготовити таку трубку коштує дуже дешево, та і результат оригінальний - це точно не ваша звичайна повсякденна люлька!

1.

Візьміть яблуко середнього розміру. Підійде яблуко будь-якого сорту, це не має значення.

Як в домашніх умовах зробити блиск для губ

Вам коли-небудь хотілося самій зробити блиск для губ, але ви не знали як? Насправді це дуже просто, весело і займає менше 15 хвилин! Будь-якій дівчині сподобається процес виготовлення такого блиску. Крім того, вам не доведеться думати про те, як би розвеселити себе в нудні вихідні.

1.

Для початку покладіть одну столову ложку вазеліну в посуд для мікрохвильової печі.

Як в'язати гачком шарфи

Зв'яжіть гачком шарф з об'ємної пряжі.

Шарфи - найпоширеніші аксесуари, які в'яжуть гачком. Варто лише освоїти базову схему шарфа, і вам буде доступна величезна кількість різноманітних шарфів. Використання різної пряжі, гачків і схем дозволяє в'язати незліченна кількість шарфів будь-якого стилю. Шарфи - це найбільш легке завдання для новачків у в'язанні гачком, оскільки при цьому не потрібно додавати або збавляти петлі.

Як в'язати рукавиці на спицях

Як тільки ви зрозумієте принцип в'язання рукавиць, ви будете робити це швидко і легко. В'язані рукавиці - відповідний подарунок, як для дітей, так і для дорослих. Якщо ви хочете зробити добру справу, зв'яжіть рукавиці і в зимові місяці віддайте благодійним установам.

В'язання основної частини рукавиці

Як відполірувати ключки для гольфу

Чисті ключки дозволяють використовувати їх на максимум і краще контактувати з м'ячем. Борозенки на ключці призначені для того, щоб закручувати м'яч, проте вони неефективні, коли забиті брудом. Грати брудної ключкою можна, але до чого ускладнювати собі життя.

1.

Якщо ви зібралися чистити ключки в будинку, розкладіть на підлозі кілька рушників або газет.