Як робити ляльок з паперу


Виготовлення паперових ляльок з дитиною або навіть з коханою людиною - це просте веселе заняття, яке під силу практично кожному. Дайте волю своїй фантазії, і перед початком роботи зберіть усе, що може стати в нагоді для цього заняття - цим ви будете прикрашати своїх паперових ляльок.

1.


Ножицями виріжте смужки з картону - це буде тулуб ляльок. Висота ляльки буде дорівнює ширині смужок. Краще відрізати занадто широку смужку для ляльки, ніж занадто коротку, так як ви завжди можете підрізати її пізніше.

2.


Поверніть смужки в рулони трохи більше, ніж товщина ваших пальців, і склейте їх. Вам доведеться потримати їх кілька секунд, щоб клей добре скріпив їх.

3.

Виріжте інші прикраси для ляльки з паперу. Можна приклеїти пучок ниток або порізану папір, це буде волосся. Елементи обличчя можна вирізати з чорного паперу або намалювати чорною ручкою або маркерами. Також можна купити пластикові очі для ляльок, які продаються в будь-якому магазині для виробів, і ціна на них досить невисока. Можна навіть вирізати одяг для ляльки з паперу і приклеїти її на місце.
{/LikeAndRead}