Як блокувати спам в Yahoo Mail


Ви втомилися від спаму у вашій поштовій скриньці Yahoo? Ця стаття розповість вам, як блокувати спам в Yahoo! Mail.

Кроки


 1. Як блокувати спам в Yahoo Mail
 2. Увійдіть у свій аккаунт Yahoo! Mail.

 3. Як блокувати спам в Yahoo Mail
 4. У правому верхньому куті екрана натисніть на значок у вигляді шестерінки і в меню виберіть «Settings» (Налаштування).

 5. Як блокувати спам в Yahoo Mail
 6. Перейдіть на вкладку «Security» (Безпека) і в розділі «Empty Spam folder» (Очищення папки Спам) задайте періодичність очищення папки «Спам».

 7. Як блокувати спам в Yahoo Mail
 8. Блокування адреси. Перейдіть на вкладку «Blocked Addresses» (Заблоковані адреси) і додайте будь-які адреси електронної пошти, з яких ви отримуєте спам.

 9. Як блокувати спам в Yahoo Mail
 10. Додайте фільтри, щоб електронні листи, що містять певні слова, імена або фрази автоматично відправлялися в папку «Спам». Ви також можете налаштувати відправку листів від певної людини в певну папку. Для додавання фільтрів перейдіть на вкладку «Filters» (Фільтри).

Поради


 • Час від часу перевіряйте папку «Спам», так як в неї іноді потрапляють потрібні вам листи.

 • При отриманні листа, який ви визначили як спам, що не відкривайте його, а виділіть (праворуч поставивши галку у листи) і зверху натисніть «Spam» (Спам). Таким чином, ви дасте зрозуміти системі Yahoo, що такі листи потрібно відразу відправляти в папку «Спам». Пам'ятайте: відкриваючи підозрілі листи, ви піддаєтеся небезпеки.