Як боротися з віртуальними хуліганами


На жаль, маючи уявлення про безпеку в інтернеті, ми все одно може стати жертвами віртуальних хуліганів. Ми можете подумати, "це не трапиться зі мною", але як ви поступите, якщо під час спілкування в інтернеті ваша бесіда переходить на образи і погрози? У цій статті ви можете дізнатися про те, як уникнути морального тиску і поскаржитися на віртуального хулігана.

Кроки


  Як боротися з віртуальними хуліганами
 1. Збережіть історію переписки, яка вас турбує. На різних чат-клієнтах ви зможете знайти опцію для збереження історії переписки. Ви зможете знайти готовий файл або скопіювати історію в новий документ Word. Вам варто зберігати і показувати дорослим все, що ображає вас, змушує нервувати, викликає огиду або викликає відчуття дискомфорту. .

 2. Як боротися з віртуальними хуліганами
 3. Заблокуйте людини. Постарайтеся зробити так, щоб ця людина не змогла продовжити спілкування з вами. Не переживайте і не відчувайте вину за те, що блокуєте цієї людини - просто скажіть, що вам пора і заблокуйте. Таким чином, вони не зможуть побачити ваш статус і відправляти повідомлення.

 4. Як боротися з віртуальними хуліганами
 5. Не приймайте запрошення на спільне використання веб-камери. Якщо ви помітили непристойні кадри в камері співрозмовника, відключитеся і заблокуйте цієї людини.

 6. Як боротися з віртуальними хуліганами
 7. Скажіть вашим батькам про те, що сталося. Можливо вам буде незручно про це говорити з вашими батьками, але постарайтеся не зупинятися на цій думці. Після того, як ви розкажіть вашим батькам, вони зможуть звернутися в поліцію і, таким чином, захистити інших підлітків від цієї неприємної ситуації.

 8. Як боротися з віртуальними хуліганами
 9. Повідомте про інцидент. Існують організації, в які можна звернутися і поскаржитися на віртуальних хуліганів. Ви або ваші батьки зможуть заповнити відповідну анкету і повідомити про інцидент потрібним інстанціям.

 10. Як боротися з віртуальними хуліганами
 11. Постарайтеся не розчаруватися в розвагах інтернету через жалюгідний випадку. Вас може дуже сильно засмутити досвід спілкування з віртуальним хуліганом. Знаючи про те, як вести себе в інтернеті і реагувати на людей подібного роду, ви зможете насолоджуватися часом, проведеним в інтернеті. Постарайтеся усвідомити природу інтернету і не йти на поводу у інтернет-хуліганів.

Поради


 • Чи не обмінюйтеся фотографіями з незнайомими людьми для того, щоб вони від вас відстали. Не забувайте, ці люди грають на вашому страху і сумні.

 • Зберігайте історію переписки на вашому комп'ютері так, щоб її просто було знайти.

 • Заблокуйте їх телефонний номер або змініть свій, якщо вони знають про ваше. Можливо, вам також варто змінити адресу електронної пошти.