Як боротися зі спамом


У наші дні, в епоху інтернету, ви не тільки боретеся з небажаною поштою в своїй поштовій скриньці, але ще й отримуєте непомірну кількість спаму в електронній пошті. Спам не тільки дратує, але й може бути джерелом зараження вірусами і шпигунськими програмами. Існує кілька різних способів боротьби зі спамом, і в цій статті ви можете знайти кращі з них.

Кроки


  Як боротися зі спамом
 1. Звертайте увагу на попереджувальні знаки. Є три простих способи визначити, чи є та чи інша пошта спамом.
  • Дивіться на ім'я відправника. Переглядаючи пошту, зверніть особливу увагу на ім'я відправника. Більшість спаму йде з ім'ям і прізвищем (наприклад: Морган Фрімен, Тейлор Макджессі). Вам знайомі ці імена? Якщо ні, то, швидше за все, це спам. Пам'ятайте, що більшість користувачів використовують прізвиська.
  • Зверніть увагу на час відправки повідомлення. Більшість спаму відправляється між північчю і чотирма годинами ночі.
  • Подивіться на розмір файлу. Практично кожен спам буде важити близько трьох кілобайт. Більшість з них містять в собі невелику пропозицію, на кшталт Гей, мене звуть Вероніка, не хочеш зустрітися?, З посиланням на веб-сайт. Наприкінці кожного посилання буде ряд літер. Не переходьте за посиланням.
  • Якщо ви зробили все три вищеперелічені речі, але все ще маєте сумніви, натисніть на це повідомлення. Натиснувши на нього, ви можете не хвилюватися, що пошкодите щось, але якщо в ньому міститься посилання - не переходьте по ній.

   Як боротися зі спамом
  • Перестаньте світити своєю поштою на форумах і сайтах. Було встановлено, що 95% всієї небажаної пошти було отримано внаслідок розголошення людиною своєї поштової адреси. Існує безліч програм-роботів і скриптів, які автоматично сканують сайт на наявність поштових адрес. Іноді люди самі залишають свої адреси пошти - заради, наприклад, підписки на отримання безкоштовних речей.
   • Якщо вам необхідно надати контактну інформацію, напишіть її якось незвично, наприклад ім'я користувача [собака yahoo [точка com. Існує багато різних способів написання своєї адреси пошти так, щоб спамботів було важче її роздобути. До таких способів відносяться використання зображення вашої адреси або програми JavaScript для створення динамічного відображення вашої пошти.

    Як боротися зі спамом
   • Не заходьте на підозрілі сайти і не використовуйте невідомі програми.
    • Чати, на кшталт Yahoo! Chat або IRC . Спамери або спамботів ведуть активний пошук у популярних чатах, на зразок AOL і Yahoo! Chats, де можна точно визначити адресу пошти, додавши правильний@щототам.com до імені користувача відвідувача чату.

     Як боротися зі спамом
    • Користуйтеся програмами блокування спаму. Більшість провайдерів пошти надають можливість їх використання. Ви можете завантажити такий з інтернету самостійно.
     • Використовуйте кнопку Це спам, якщо він є у вашій пошті. Тим самим ви даєте знати про спам людям, що займаються його блокуванням, так вони можуть краще налаштувати фільтр спаму.
     • Якщо у вас є акаунт Yahoo !, ви можете скористатися його методом видаляються адрес.
     • Скористайтеся програмою Spam Gourmet (або інший схожою) з будь-яким поштовим акаунтом
     • Якщо ви використовуєте MS Outlook, встановіть плагін для фільтрації спаму, наприклад SpamAid або SpamReader.
     • Скористайтеся чорним списком і додайте в нього тільки доменне ім'я спамера. (Цього може виявитися недостатньо, тому що спамери зазвичай використовують тимчасові адреси).
     • Зменшіть кількість вхідних листів лише до тих, чиї відправники є у вашій адресній книзі, а всі інші відправляйте в папку Корзина, яку можна швидко переглянути і очистити.

      Як боротися зі спамом
     • Повідомте про спам. Спершу відправте спам за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тільки потім видаліть. Це адресу Спам-вікно Федеральної Торговельної Комісії США. Відправлене на цю адресу лист перевіряється. Якщо він і правда виявиться спамом, відправнику може бути виставлений штраф в $ 500 за лист. Чим більше листів отримає комісія від різних користувачів на одного і того ж спамера, тим вище ймовірність, що його справу буде розглянуто.
      Як боротися зі спамом
     • Користуйтеся одноразовими адресами для виявлення та скидання джерел спаму. Майте лише одну основну пошту.
      • Зробіть окремий акаунт для різних цілей (один для друзів, один для розважальних сайтів, ще один для фінансових потреб, і т.д.).
      • Зробіть так, щоб листи зі всіх цих поштових акаунтах пересилалися на вашу основну пошту, щоб не доводилося переглядати кожну з них окремо.
      • Якщо ви почнете отримувати пошту на один зі своїх побічних акаунтів, ви можете відстежити, з якого сайту ви його отримуєте і просто видалити акаунт.
      • Визначте, які групи одержувачів найчастіше отримують спам, і дійте відповідно.

       Як боротися зі спамом
      • Не переходьте за посиланнями, які знаходяться в Wiki-статтях. Нинішні спам-атаки включають в себе спам-статей, коли спамери вставляють випадкові посилання на сайти, які мають відношення до послуг написання статей. Ще однією спам-атакою є створення спамботів випадкових сторінок, що мають відношення до певних тем. На цих сторінках також є посилання на інші теми, мають або не мають до них ніякого відношення, і навіть на такі теми, які розміщені граматично послідовним способом.

      Поради


      • Якщо для підтвердження аккаунта вам потрібно вказати адресу своєї пошти, а ви не хочете розголошувати свій справжній адресу, можете скористатися поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Вам немає необхідності налаштовувати аккаунт на mailinator.com, просто перевіряйте вхідні листи на вибране вами ім'я.
      • Подумайте над тим, щоб створити акаунт на Gmail. Gmail має досить хороший фільтр спаму. Практично весь спам відправляється в розділ Спам, де він віддаляється по закінченню 30 днів, так що ви навіть не зобов'язані переглядати його.
      • Існує дві речі, які ви можете зробити, щоб дізнатися, чи маєте ви проблеми зі своєю поштою або з сайтом.
      • Якщо ви знаходитесь на сайті, відкрийте сторінку контактів в браузері, наприклад в Firefox, а потім вивчіть вихідний код сторінки. Зазвичай ви можете його знайти, натиснувши Вид gt; Вихідний код сторінки. Перебуваючи у вікні вихідного коду, натисніть Control-F (пошук) і введіть символ @. Натисніть Enter. Натискайте F3 (шукати далі), поки не знайдете в коді цей символ. Звертайте увагу на все, що має вигляд поштової адреси. Якщо ви знайшли такий, зверніться до керуючого даним сайтом і наполягайте на тому, щоб він був захищений від збору спаму.

     • Якщо ви хочете приєднатися до популярної соціальної мережі або сайту, спочатку проведіть на ньому пошук всього, що може виглядати як адресу електронної пошти. Якщо ви знайшли безліч адрес, значить, цей сайт ненадійний і вам не слід давати йому ваші дані.

      Попередження

      • Ніколи не відповідайте на спам (навіть для того, щоб нібито прибрати адресу своєї пошти зі списку). Вони лише почнуть відправляти ще більше спаму тепер, коли дізналися, що ви існуєте. Більш того, адреса відправки, швидше за все, буде фальшивим.
      • Пам'ятайте, що будь-хто зможе переглянути лист, відправлений на mailinator.com, якщо вгадає ім'я, що ви використовували. Більш того, mailinator.com зберігає пошту лише кілька годин і автоматично видаляє всі прикріплені файли.