Як бути невидимим


Багато американців стурбовані темою приватності в наш час. По мережі поширюються чутки (і не тільки) про всілякі шпигунських програмах NSA, а також про доступність наших особистих даних в інтернеті великим корпораціям, не показуватимемо пальцями. Кажуть вже і про спостереженні за людьми в режимі оффлайн - через веб камери, телефони та інші пристрої. Як же вийти з під спостереження, якщо таке ведеться, і відчути себе в безпеці і в дали від чужих очей?

Кроки


Частина 1 з 2: Бути невидимкою в інтернеті


 1. Використовуйте несправжнє ім'я для реєстрації на сайтах. Створіть кілька електронних скриньок під різними іменами. Використовуйте їх для реєстрації в інтернеті.

 2. Використовуйте приватні пошукові системи. Наприклад, такі як: //www.hideandsearch.com. На сайтах заявляють, що не ведуть абсолютно ніяких записів і не зберігають інформацію про запити користувачів. Це відмінно, особливо маючи на увазі те, що Google віддав перевагу бихевиористский маркетинг, який ґрунтується на аналізі ваших пошукових запитів.

 3. Заведіть собі профіль для маскування, наприклад, MaskMe. Він дозволяє вам створювати одноразові електронні адреси і паролі. Ви можете також підписатися на послугу користування одноразовими номерами кредитних карток, щоб ваші покупки не могли відслідковуватися.
  • Цей сервіс коштує $ 5 в місяць.

  • Відкрийте сайт www.abine.com/maskme.


  • Не відправляйте особисту інформацію людям на соціальних сайтах і в електронних листах. Якщо ви думаєте, що хтось (наприклад, уряд, або великі корпорації, такі як Google) може читати все, що ви пишете в соціальних мережах та електронних листах, не пишіть нічого зайвого! Так ви збережете анонімність.
   • Якщо ви хочете користуватися соціальними мережами, наприклад, Facebook, налаштуйте свій профіль відповідним чином. Там є налаштування приватності, які допоможуть вам залишатися анонімним.


   • Встановіть відповідні настройки браузера. Якщо ви користуєтеся Google Chrome, відкривайте вікно Анонімного перегляду "Incognito Window," щоб cookies не зберігались. Якщо ви користуєтеся Firefox, встановіть опцію Чи не відслідковувати "Do Not Track."
    • MaskMe також пропонує доповнення для браузера Chrome.

    • Видаляйте тимчасові файли (temporary Internet files), історію і куки (cookies) регулярно.

    • Спробуйте встановити додаток "HTTPS Everywhere." Тоді ви будете постійно підключені через захищене з'єднання. Буква "S" означає "Secure" - Безпека.


    • Створіть VPN. Це такий спосіб підключення до приватної мережі із загальної мережі, з шифруванням інформації, якою обмінюються комп'ютери. Ви можете створити нову мережу, вибравши тип мережі "Virtual Private Network" або VPN.
     • Вас попросять використовувати IP адреса віддаленого комп'ютера і ключ, який часто змінюється.

     • Ви можете підписатися на сервіс VPN, використовуючи програмне забезпечення VPN, створене однією з численних компаній, наприклад, Comodo. Використовуйте вихідне VPN з'єднання, а не яке.


     • Встановіть програму, яка буде видалять вашу особисту інформацію з інтернету. Якщо ви ніколи не намагалися шукати себе по імені в Google або на Reputation.com, сайт RemoveYourName.com зробить це за вас, попутно видаливши всю інформацію про вас в мережі.

     • Виберіть клієнта для електронної пошти, який шифрує електронні листи. Наприклад, Mozilla Thunderbird.

     • Використовуйте сервери проксі. Ви можете підписатися на використання платного проксі сервера, щоб ваш IP адреса був прихований, коли ви користуєтеся інтернетом. В суміщенні з профілем на MaskMe, VPN з'єднанням і шифруванням електронних листів, вас навряд чи хтось зможе підслухати в інтернеті!

     Частина 2 з 2: Фінансова невидимість

     1. Чи не хваліться своїм станом. Якщо у вас дорогий автомобіль і ви постійно робите дорогі покупки, ви залучаєте до себе непотрібну увагу.

     2. Не розказуйте нікому, скільки ви платите за квартиру, скільки ви заробляєте і так далі (це інформація для податкової, а не для цікавих вух). Ніколи не діліться такою інформацією в інтернеті.

     3. Платіть за покупки готівкою, а не картками. Якщо у вас є така можливість, краще платити за все готівкою. Тоді покупку відстежити практично неможливо.

     4. Використовуйте одноразові кредитні та дебетні картки. Користуйтеся послугами таких сайтів, як MaskMe, якщо ви часто здійснюєте покупки в інтернеті.
      • Спробуйте скористатися Doing Business As (DBA) для здійснення фінансових транзакцій. Це додасть вам анонімності при вчиненні будь-яких покупок і грошових операцій.


      • Тимчасово зміните свою адресу. Якщо ви підпишіться на зміну своєї адреси в місцевому відділенні пошти, ваш новий адреса буде записана не відразу. У вас є від 6 до 12 місяців для того, щоб насолодитися відсутністю будь-яких листів або повідомлень.

      • Заморозьте свій кредит за допомогою Equifax, Experian і Transunion. Подивіться на їх сайт і підпишіться на їхні послуги, тоді різні компанії більше не зможуть перевіряти вашу інформацію по кредитах. Ви можете встановити PIN код, щоб тільки вам була доступна ця інформація.
       • Заморозка кредиту означає, що ви не зможете отримувати ніяких кредитів і позичок.

       • Якщо ви заморозите свій кредит, ви уникнете крадіжку вашої особистості.


       • Якщо у вас не буде адреси і ви не будете підписані на такі сервіси, як, наприклад, кабельне телебачення, вас знайти буде дуже складно. Ви практично не будете існувати для більшості компаній. Відстежити ваше місце розташування буде теж дуже складно.

       Що вам знадобиться

       • Одноразові кредитні картки