Як заблокувати сайт в Safari


Ви хочете, щоб діти не заходили на певні сайти, або співробітники виконували свою роботу, не відволікаючись? Ви можете налаштувати Safari для блокування будь-якого сайту на Mac або на пристрої iOS. Читайте далі, і ви дізнаєтеся, як це зробити за кілька хвилин.

Кроки


Метод 1 з 2: Mac


 1. Як заблокувати сайт в Safari
 2. Відкрийте термінал. Щоб заблокувати певні веб-сайти, необхідно внести зміни в файл хостів. Цей файл визначає, що можна і не можна відкрити через мережевий адаптер комп'ютера. Додавання веб-сайтів в даний файл запобіжить завантаження сайтів в будь-якому браузері, включаючи Safari.

 3. Як заблокувати сайт в Safari
 4. Відкрийте файл хостів. Введіть sudo pico / etc / hosts і натисніть Enter. Вам буде запропоновано ввести пароль адміністратора. Файл хостів відкриється в програмі редагування тексту Терміналу.

 5. Як заблокувати сайт в Safari
 6. Перейдіть в низ файлу. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення. Створіть новий ряд, натиснувши Введення.

 7. Як заблокувати сайт в Safari
 8. Введіть сайти, які ви хочете заблокувати. Для кожного сайту, який ви хочете заблокувати, введіть 127.0.0.1 example.com і натисніть Enter. Кожен запис має бути на окремому рядку.

 9. Як заблокувати сайт в Safari
 10. Збережіть і вийдіть з редактора. Після введення всіх сайтів, які ви хочете заблокувати, збережіть і вийдіть, натиснувши Ctrl + O, а потім натисніть Enter.

 11. Як заблокувати сайт в Safari
 12. Очистіть DNS. Для того, щоб налаштування вступили в силу, необхідно очистити кеш. Ви можете зробити це, набравши sudo dscacheutil -flushcache і натиснувши Enter. Ви можете пошукати більш докладну інформацію про те, як це зробити, в інтернеті.

Метод 2 з 2: Пристрій iOS

 1. Як заблокувати сайт в Safari
 2. Відкрийте програму Установки. Ви можете налаштувати свій iPhone або iPad так, щоб блокувати певні веб-сайти, які не будуть завантажуватися з будь-якого браузера на вашому пристрої, включаючи Safari.

 3. Як заблокувати сайт в Safari
 4. Натисніть Загальні. У верхній частині списку Загальні параметри натисніть Обмеження.

 5. Як заблокувати сайт в Safari
 6. Натисніть Включити обмеження. Якщо ви не включали обмеження раніше, вам потрібно буде створити пароль для їх блокування.

 7. Як заблокувати сайт в Safari
 8. Натисніть Сайти. В меню Обмеження натисніть опцію Сайти для доступу до блокуючим інструментам. Ви можете вибрати обмеження доступу на сайти для дорослих, але якщо ви хочете блокувати конкретні сайти, натисніть Додати сайт в розділі Ніколи не дозволяти.

 9. Як заблокувати сайт в Safari
 10. Введіть сайт, який ви хочете заблокувати. Введіть адресу веб-сайту і натисніть кнопку Готово. Якщо у сайту є мобільна версія, вам потрібно буде додати і її. Наприклад, щоб заблокувати Facebook, вам потрібно буде заблокувати www.facebook.com і m.facebook.com.
  • Щоб заблокувати складні URL-адреси, вам може знадобитися відвідати їх, а потім скопіювати і вставити адресу в інструменти обмеження.


  • Як заблокувати сайт в Safari
  • Перевірте блокування. Після того як ви встановите блокування, спробуйте зайти на сайт. Ви повинні отримати повідомлення про те, що сайт заборонений. Якщо ви все ще можете отримати до нього доступ, переконайтеся, що URL був введений правильно. Скопіюйте і вставте його в разі потреби.